Pridať inzerát

Interný grafik/grafička

PROGRUP SK

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zvonárska, Spišská Nová Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacOd 900 EUR mesačne záleží od skúsenosti a šikovnosti kandidáta
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu šikovného, grafický zdatného človeka, ktorý je vo svete grafiky ako doma, táto práca ho baví a napĺňa.

• Grafická úprava etikiet, letákov, katalógov a iných marketingových promo materiálov a nástrojov, prepress príprava do tlače a výrobnú finalizáciu.
• Vytváranie kreatívnych grafických podkladov pre web stránky vo forme bannerov, ikon, fotografií a videí
• Vytváranie grafických podkladov pre marketing
• Tvorba grafických návrhov pre brožúry, reklamy v katalógoch, bannery
• Grafické navrhovanie e-mail kampaní, príprava grafických podkladov pre sociálne siete.
• Tvorba dizajnu pre reklamné a darčekové predmety

Ponúkame:

- prácu v stabilnej, prosperujúcej firme
- dynamickú prácu v príjemnom kolektíve
- moderné pracovné prostredie
- priestor pre profesionálny rast v oblasti kreatívy a grafiky
- flexibilitu pri návrhoch a realizácii výborných a úspešných nápadoch
- podporu ďalšieho samovzdelávania
- tímovú prácu
- práca je pre interného grafika

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Vzdelanie v odbore - Grafika, marketing nemusí byť, ale je výhodou

Ostatné znalosti:
• Adobe In Design - Pokročilý
• Adobe Photoshop - Pokročilý
• Adobe Illustrator – Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti vítaná

• Kreatívne myslenie a zmysel pre detail a farebnosť
• Komunikatívnosť
• Časová dochvíľnosť a systematickosť
• Chuť a motivácia pracovať na zadaniach
• Tímová spolupráca, ale aj samostatnosť
• Práca v grafických programoch

Dnes už nie je výsadou byť dobrý. Je to skôr nutnosť.
A jediný spôsob, ako si udržať svoje miesto v samoobsluhe
zvanej KOMERCIA je schopnosť diagnostikovať
potreby zákazníka a promptne na ne zareagovať.
To z nás urobilo ozajstnú JEDNOTKU V INTENZÍVNEJ STAROSTLIVOSTI.

Sme reklamná agentúra s dlhoročnou celoslovenskou pôsobnosťou.
Viac informácií www.progrup.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov