Pridať inzerát

Konzultant / obchodný zástupca v oblasti marketingu

PROGNESSA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 800 EUR/mesiacMzda obchodného zástupcu je založená na jeho výkone a výkonná časť tvorí najväčšiu zložku.
  • Termín nástupu: nástup možný ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PROGNESSA (prognessa.com) ako digitálna kreatívna agentúra pôsobiaca v oblasti marketingu na sociálnych sieťach hľadá obchodných zástupcov pre okresné mestá na celom Slovensku.

Náplň práce obchodného zástupcu:
- Starostlivosť o existujúcich klientov a získavanie nových klientov
- Dohadovanie stretnutí s majiteľmi a riaditeľmi firiem
- Zodpovednosť za plnenie cieľov a plánov
- Príprava a prezentácia obchodných ponúk
- Zodpovednosť za plnenie obchodnej stratégie

- Školenia potrebných systémov marketingu
- Plné zaškolenie do fungovania firmy, produktov a cenovej politiky
- Zaujímavé provízie za každý zrealizovaný obchod
- Práca v mladom dynamickom kolektíve (vekový priemer firmy je 26 rokov)
- Paušálna odmena za starostlivosť o klienta
- Služobný telefón Apple s neobmedzeným paušálom
- Vysoká časová flexibilita

Kandidát má ideálne skúsenosti s predajom služieb prípadne práce v oblasti marketingu a reklamy. Ideálny kandidát je proaktívny a schopný pracovať nezávisle. Práca na home office na cestách alebo u klientov. Reporting CRM systémom pre manažment firmy, ktorá sa nachádza v Rimavskej Sobote, pohovory sa uskutočnia online formou Google Meet.

Prevažnú časť práce tvoria aktivity:

• získavanie zákazníkov, prezentácie zákazníkovi a starostlivosť o existujúcich zákazníkov
• vyhodnotenie komerčnej, technickej a časovej uskutočniteľnosti projektu
• koordinácia medzi zákazníkom, plánovaním, výrobou grafických a marketingových materiálov
• kontakt so zákazníkom, poskytnutie potrebných informácií a spracovanie objednávky
• informovanie manažmentu o činnostiach konkurencie na trhu
• dohodnutie objednávok v súlade s limitmi hodnoty objednávky a marží príspevkov, ako aj vyjednanie rámcových a obchodných podmienok

Pracovné pohovory sa uskutočnia online s videom na platforme Google Meet.
Poprosíme zaslať životopis, motivačný list a súhlas so spracovaním osobných údajov pomocou formulára alebo na daniel@prognessa.com. Vyhradzujeme si právo nekontaktovať neúspešných uchádzačov.
Pred prihlásením prosíme uchádzačov prezrieť web stránku www.prognessa.com a našu Facebook stránku facebook.com/prognessa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

odbor manažment alebo marketing je výhodou

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

- Komunikatívnosť a schopnosť viesť rozhovory
- Znalosť základov marketingu
- Etika
- Prax v oblasti predaja
- Vodičský preukaz typu B a osobné auto

Sme kreatívna digitálna marketingová agentúra, ktorá pomáha klientom v oblasti prezentácie služieb a produktov v digitálnom svete.
Našim klientom pomáhame budovať ich Facebook stránky, Instagram profily, promovať ich web, natáčať, fotiť a tvoriť komplexný balíček digitálnej starostlivosti v oblasti marketingu.
Našími hlavnými hodnotami sú vývoj (progress) a šťastie (hapiness). To znamená, že chceme naše široké okolie posunúť bližšie k bránam kreativity v digitálnom svete, ktoré pomôžu firmám nájsť nové cesty k zákazníkom.
​Svoje výsledky meriame číslami a šťastnými úsmevmi našich klientov.

Adresa spoločnosti

Bélu Bartóka 20/A
97901 Rimavská Sobota