Pridať inzerát

Obchodný zásupca

PROFIX RD, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacdohoda na prehodnotenie finančného ohodnotenia po skúšobnej dobe, flexibility a šikovnosti zamestnanca.Ponúkame finančné ohodnotenie 13 a14 plat podľa výkonu zamestnanca.
  • Termín nástupu: ihneď,dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti.

Do siete drevárskeho a stavebného priemyslu v rámci celej SR hľadáme kolegu ktorý pozná produkty v segmente - náradie a spojovací materiál pre staviteľov drevo-domov ,drevených domov, výrobcov paliet a zároveň má obchodného ducha.
Bude zodpovedný za činnosti spojené s podporou predaja náradia a spojovacieho materiálu

Vašou hlavnou úlohou bude:
- podpora predaja produktov - náradie a spojovací materiál
- rozšírenie sortimentu výrobkov v segmente náradia, spojovacieho a kotviacého materiálu pre staviteľov drevených konštrukcii, výstavba drevených domov, krovy.
- poskytovanie odborného poradenstva vo zverenom segmente,
- mapovanie a nastavovanie produktových procesov,
- zodpovednosť za marketingovú a obchodnú podporu v rámci segmentu,
- identifikácia silných a slabých stránok produktu,
- monitoring konkurencie, ponuky konkurentov vo vybranom segmente, súpis a vývoj,
- intenzívna spolupráca s marketingovým oddelením pri vytváraní akcií pre koncových zákazníkov, finančným oddelením, nákupným oddelením a vedením spoločnosti.
- reportovanie obchodných výsledkov a analýza vývoja kvality predaja.

- zamestnanie v stabilnej spoločnosti na hlavný pracovný pomer
- nástup možný ihneď alebo dohodou,
- stabilné zázemie a odborné zaškolenie,
- podporu vo všetkých smeroch,
- možnosť sebarealizácie, kariérneho aj finančného rastu,
- motivujúce finančné ohodnotenie,
- stravné lístky
- zľava na nákup tovaru v našej spoločnosti
- firemné auto, telefón, notebook,
- priateľský kolektív,
- veľa ďalších benefitov, ktoré Vám radi predstavíme na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

stavebné,technické,strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodného manažéra alebo obchodného zástupcu, predajcu

Počet rokov praxe

1

nutná znalosť produktov v segmente náradie , spojovací a kotviaci materiál
- ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie,
- komunikačné zručnosti – komunikácia so zákazníkom na vysokej úrovni, príjemné vystupovanie,
- obchodné zručnosti a orientácia na zákazníka,
- zodpovedný prístup k práci,
- spoľahlivosť, samostatnosť, iniciatíva a úprimný záujem o zákazníka,
- znalosť práce s PC - MS Office.

Obchodná spoločnosť PROFIX RD, s.r.o. sa zaoberá predajom náradia,spojovacieho,kotviacého a baliaceho materiálu pre výrobu nábytku,drevených domov,drevo-domov,drevených obalov, paliet a technológii pre výrobcov paliet.
Vy viete čo, my vieme ako profesionálne spájať.