Pridať inzerát

ASISTENT / ASISTENTKA PREDAJA - Bratislava

PROFIMED International s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 100 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PROFIMED, úspešná rýdzo česká spoločnosť s históriou, na trhu sme už 25 rokov. Líder v dentálnej starostlivosti a špička v oblasti starostlivosti o zdravie. Špecializovaný maloobchod a veľkoobchod s pomôckami ústnej hygieny, kozmetikou, detskou starostlivosťou a doplnkami stravy. Zastupujeme viac ako 20 globálnych značiek a desiatky menších značiek a produktov, ktoré predávame v sieti našich predajní, v lekárňach, zubných ordináciách a reťazcoch. Prevádzkujeme aj E-shop. To všetko na 4 trhoch – v Českej republike, na Slovensku, v Poľsku a Maďarsku.

Koho hľadáme?

Poradca alebo poradkyňa predaja, ústretového a milého člověka do našich krásnych prevádzok v Bratislave, ktorého napĺňa komunikácia s ľuďmi a chápe potreby zákazníka. My v PROFIMED, sa nepovažujeme len za predajcu, ale za radcu, ktorý vychováva, pomáha.

Vaša pracovná náplň

● Predaj tovaru, starostlivosti o zákazníkov a profesionálne poradenstvo v našich krásnych predajniach
● Práca s PC (príjem tovaru, e-mail)
● Príprava objednávok z E-shopu
● Účasť na pravidelných inventúrach
● Udržiavanie poriadku a čistoty na predajni

Váš profil

● Práca s počítačom je pre vás hračka (pokladňa, objednávka, príjemka, e-mail)
● Ste človekom, ktorý o seba rád stará, sleduje a testuje kozmetické trendy, zaujíma sa o svoje zdravie, zvyšok vás radi naučíme
● Priateľský prístup k zákazníkovi a úsmev na tvári
● Ochota pracovať v režime krátky dlhý týždeň

Čo Vám ponúkame

● Pracovná zmluva na TPP alebo brigáda
● osobne hodnotenie je samozrejmosť
● Máte možnosť ovplyvniť výšku svojej mzdy, ponúkame % z obratu
● Správame sa ľudsky, pauzy na desiatu sú individuálne, na predajni sa môžete pohodlne posadiť
● Chápeme vaše potreby, dokážeme sa vám prispôsobiť pri plánovaní dovolenky a smien
● Krásne a dôstojné pracovné prostredie a zázemie
● Všetko vás v pokoji naučíme, máme systém nástupného i periodického vzdelávania, ktoré zvyšuje vašu kvalifikáciu
● Pracovné oblečenie ZADARMO vo farbách PROFIMED
● Nemyslíme iba na seba, podporujeme charitatívne projekty a nadácie

Pošlite nám svoj životopis s fotografiou. Budeme radi, ak pripojíte aj pár viet o sebe a motiváciu prečo pracovať v Profimede.

Tešíme sa na Vás!

Lívia Thielborger

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno