Pridať inzerát

Obchodný zástupca - projektovo technická podpora zákazníka

Profibond Slovakia s. r. o.

  • Miesto práce: Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 700 EUR/mesiacPo odpracovaní 1 roka pripojenie sa k BONUSOVEJ ŠTRUKTÚRE firmy. Level: 1, 2, 3.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Akvizícia nových obchodných príležitosti. Starostlivosť o existujúcich zákazníkov.
Projektová činnosť v zmysle od A po Z, podľa databázy kontaktovanie zákazníkov z potenciálneho segmentu trhu, ich oslovenie, vzorkovanie, komunikácia s výrobou, technické poradenstvo, špecifikácia produktu na základe aplikačných požiadaviek zákazníka. Komunikácia s výrobou a SALES SUPPORT. Návrh riešenia s 3M Technikom. (3M - nadnárodná spoločnosť USA ). Cestovanie, práca s PC, reporty. Vzájomná podpora v spoločnosti - každý každému pomáha!

Základný plat + provízny systém, ktorý je transparentný!
Auto (aj na súkromné účely), PC - Laptop, Mobil.
Flexibilná pracovná doba.
Voľnejšie piatky - piatok HOME OFFICE - práca z domu za PC
Po odpracovaní 1 roka ( s poz. výsledkami) ďalší modul provízii - nové komodity

Prosím zaslať CV na náš kontaktný email: mstochmal@profibond.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Priemysel a výroba

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Office pack - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Nie je podmienkou
2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Technické zameranie, kreatívne myslenie, asertivita ale aj pokora, komunikatívnosť, samostatnosť, zameranie na cieľ, ľudskosť.

Sme malá, ale progresívne sa vyvíjajúca firma, zaoberajúca sa výrobou a spracovaním lepiacich materiálov, lepiace pásky a lepidlá. Sme Autorizovaným distribútorom nadnárodnou spoločnosťou 3M (USA) . Poskytujeme dobré firemné zázemie, pohodu na pracovisku aj na poradách. Pracujeme v tíme, to znamená, že každý pomáha každému. Sme rovnocenní, féroví a neagresívni. Pomáhame si k dosiahnutiu vzájomných cieľov. Neprekážajú nám chyby, no vadí nám slabá angažovanosť a nasadenie.

Adresa spoločnosti

PROFIBOND SLOVAKIA, s.r.o.
Mlynská 2
09101 Stropkov