Pridať inzerát

Servisný technik pre zdvíhaciu techniku - Výťahy

PROFI Výťahy s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac13-ty a 14-ty plat
  • Termín nástupu: 1.7.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

servisná činnosť vykonávaná na zdvíhacích zariadeniach ako sú výťahy, pohyblivé chodníky (Travelátor) a pohyblivé schody Eskalátor).

auto aj na súkromné účely

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť PROFI Výťahy s.r.o. pôsobí na území celej Slovenskej republiky od roku 2013. Svoje servisné strediská má v Košiciach, Banskej Bystrici a Bratislave. Sídlo spoločnosti je v Bratislave . Spoločnosť tvorí tím skúsených pracovníkov a poskytuje kompletnú servisnú starostlivosť pre výťahy eskalátory a travelátory. Dodáva a montuje aj nové výťahy pre všetky typy budov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov