Pridať inzerát

Personalista/tka

Profi steel holding, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Levice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie personálnej agendy pracovníkov, príprava pracovno-právnej dokumentácie
- Telefonická a e-mailová komunikácia s úradmi, inštitúciami v SR
- Celková administratívna podpora kolegov v realizačnom tíme
- Plnenie iných operatívnych úloh podľa zadania

- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- priestor na sebarealizáciu a rast (kariérne aj platovo)
- práca v modernom office s plným vybavením

Požiadavky na zamestnanca

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Strojopis - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Pracovitosť a flexibilita
- Práca v MS Word a Excel na dobrej užívateľskej úrovni nevyhnutná
- Ochota učiť sa nové veci, nevyhnutnosť rýchlej adaptácie, sledovanie viacerých procesov súčasne
- Zmysel pre organizáciu
- Dôslednosť, spoľahlivosť a zodpovednosť

Sme dynamická spoločnosť, ktorá má dlhoročné skúsenosti v nukleárnej energetike v oblasti inštalácie a rekonštrukcií potrubných celkov, oceľových konštrukcií ako aj jednotlivých zariadení. Naša spoločnosť zároveň pôsobí na poli montáží a rekonštrukcií v mnohých ďalších odvetviach, ako napríklad v potravinárskom, farmaceutickom či petrochemickom priemysle.