Pridať inzerát

Finančný riaditeľ

Profi Job, s.r.o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000 EUR brutto za mesiac (závislé na skúsenostiach) + atraktívny bonusový systém
  • Termín nástupu: 15.02.2019
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného finančného riaditeľa, ktorý má prehľad o finančnom sektore – oblasť bankovníctvo, poskytovanie úverov a poisťovníctvo. Uprednostníme partnera, ktorý už má vybudovanú fungujúcu sieť finančných poradcov. Nová pozícia v spoločnosti má zaručiť efektívne poskytovanie služieb v oblasti finančného poradenstva pri predaji a kúpe nehnuteľností. Sme spoločnosť s pôsobením v 24 mestách v rámci celého Slovenska s neobmedzenou databázou klientov a obchodných príležitostí. Ak máte ambíciu budovať svoj tím, máte obchodný talent a ste doma vo svete financií, my Vás v budovaní nového tímu a procesov podporíme.
Hlavné činnosti:
- Vybudovanie tímov/siete finančných poradcov v rámci celého Slovenska
- Analýza potrieb klientov a zostavenie finančných plánov
- Sledovanie a vyhľadávanie obchodných príležitostí
- Vykonávanie aktívnej činnosti v oblasti financií, výhodnosti úverov na bývanie a spotrebných úverov
- Nastavenie cieľov a zároveň kontrola plnenia daných finančných plánov
- Hľadanie a ponuka komplexných riešení pre klientov „šitých na mieru“
- Zodpovednosť za poskytovanie profesionálneho poradenstva klientom v maximálnom rozsahu

Podmienkou je minimálne dvojročná reálna a preukázateľná skúsenosť s riadením v súkromnom finančnom sektore alebo finančnej sieti, vrátane dosiahnutých výsledkov.

Ponúkame:
- Dlhodobú spoluprácu
- Stabilnú dynamickú firmu
- Prácu s najlepšími obchodníkmi na trhu
- Dostatok obchodných príležitostí
- Podpora v osobnostnom rozvoji a kariére
- Nadštandardné odmeňovanie závislé od výsledkov
- Transparentnosť v kariére

Vaša prihláška na túto pozíciu by mala obsahovať životopis s fotografiou, v ktorom máte uvedené Vaše doterajšie pracovné skúsenosti vo finančnom sektore a motivačný list, špecificky zameraný na túto pozíciu. Budeme radi, ak sa o Vás a Vašich skúsenostiach dozvieme čo najviac. Zo záujmom čítame každý životopis a všetkým uchádzačom odpovieme. Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

- stabilná a inovatívna spoločnosť v oblasti realít
- spoločnosť s jasnou stratégiou
- celoslovenská pôsobnosť 24 pobočiek
- 10 rokov pôsobiaca na realitnom trhu
- motivuje od výsledkov bez stanovenia horných limitov
- zavádza strategické zmeny v oblasti svojho rozvoja zameraného na rozvoj firmy - vznik nových pobočiek
- zavádzanie systému riadenia kvality

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Finančníctvo, bankovníctvo, poisťovníctvo v kombinácii s praktickými skúsenosťami a reálnymi výsledkami

Vodičský preukaz

B

- Všeobecný prehľad a skúsenosti vo finančnom sektore - poisťovníctvo, bankovníctvo a investície
- Výborné komunikačné a argumentačné schopnosti
- Iniciatívu a obchodný úsudok
- Profesionálny a zodpovedný prístup
- Ústretovú, vecnú a otvorenú komunikáciu
- Reprezentatívne vystupovanie
- Zameranie na ciele a dosiahnutie výsledku
- Bezúhonnosť

- Stabilná spoločnosť
- Implementuje rozvojové plány spoločnosti
- Vlastné know-how
- Individuálny prístup k jednotlivým tímom, konkrétnym ľuďom a ich potrebám

Adresa spoločnosti

Bajkalská 31
821 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Tomašcová
Tel.: +421904444031
E-mail: poslať životopis