Pridať inzerát

Servisní technik - IVD

ProfesKontakt, s.r.o.

  • Místo práce: Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 1 500 EUR/měsíc
  • Termín nástupu: Ihned

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zajišťování servisu IVD
• Poskytování informací servisního charakteru a poradenské služby zákazníkům
• Pravidelné preventivní údržby a prohlídky
• Provádění oprav přímo u klienta, případné naložení přístroje a odvoz
• Komunikace se zahraniční centrálou i výrobou v případě složitějších oprav apod.
• Kontrola skladu náhradních dílů, jejich objednávání v zahraničí
• Region: Slovensko

Zaměstnanecké výhody, benefity

-motivující práce na HPP ve společnosti rodinného typu
-servis přiděleného portfolia přístrojů v daném regionu – Slovensko
-odborné školení i s účastí v zahraničí
-vysoká míra samostatnosti a možnost uplatňovat své nápady
-finanční ocenění s výraznou motivační složkou
-automobil a IT i k osobnímu využívání

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Přední dodavatel laboratorní techniky v ČR a na Slovensku

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Elektrotechnika, biomedicínské inženýrství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-vzdělávání VŠ technického směru nebo SŠ s maturitou v elektro oboru a praxe 2 roky
-zkušenost se servisem IVD přístrojů výhodou
-nositel elektro vyhlášky vyhlášky
-velmi dobré komunikační dovednosti
-loajalita a motivace pro práci
-vysoké nasazení, flexibilita, cestování po daném regionu
-dobrá uživatelská znalost MS Office (Excel, Word, …)
-znalost AJ na komunikativní úrovni
-ŘP skupiny B a nutná aktivní praxe

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců