Pridať inzerát

Kalibrační technik vlhkost a teplota Slovensko

ProfesKontakt, s.r.o.

  • Místo práce: Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 1 300 EUR/měsíc
  • Termín nástupu: po domluvě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- budete provádět kalibrace teploty a vlhkosti u zákazníků
- čeká Vás zhotovování kalibračních listů
- nevyhnete se komunikaci se zákazníky a cestování za nimi v rámci Slovenska
+ zajistíte potřebnou administrativu spojenou s kalibrací zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

- u nás nedostanete pouze 12 platů, ale platů 13!
- budete odpočatí, protože máme 5 týdnů dovolené
- nebudete hladovět, protože Vám dáme stravenky
- umíme ohodnotit dobře vykonanou práci kvartálními bonusy
- dostanete i příspěvek na kurzy cizího jazyka
- čeká Vás zajímavá a nestereotypní práce
+ další bonusy a odměny

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

- hledáme již zkušeného kalibračního technika, který se již setkal s kalibracemi vlhkosti, teploty nebo s nejistotami měření.
- nevadí Vám cestovat v rámci Slovenska
- elektro vyhláška par. 21 neb 22 VÝHODOU
- znáte zákon o metrologii a normu ISO 17025 výhodou
- nebojíte se komunikace v anglickém či maďarském jazyce (alespoň písemně)
- jste komunikativní, zručný/á, proaktivní a manuálně zručný/á

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Technika, kalibrace

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Maďarský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

kalibrace - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Kalibrace

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená především na oblasti dopravy, logistiky, spedice a farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, dále FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby, aj.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Adresa společnosti

Dělnická 12
170 00 Praha 7 - Holešovice
Česká republika