Pridať inzerát

Customer Success/konzultant pro ARNOLDA- Profesia / LMC

Profesia, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 890 EUR/mesiacbudeš mať hodinovú sadzbu na živnosť, očakávame prácu na 6 hodín/ denne, 80% úväzok na živnosť
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Budeš se starat o to, aby klienti, kteří Arnolda ve firmě “zaměstnají”, ho využívali naplno, smysluplně a s největším užitkem.
- Budeš se bavit s HR či vedením firmy o tématech, které potřebují ve firmě řešit a k jakým tématům potřebují zpětnou vazbu.
- S klienty budeš upravovat či vytvářet nová témata průzkumů.
- Někdy je bude zajímat, zda zaměstnanci rozumí nově přestavené strategii, někdy budou potřebovat sesbírat feedback na školení a někdy také na novou otvírací dobu jídelny nebo třeba vánoční večírek.
- S klienty budeš dělat webináře, kde představíš Arnolda manažerům a vysvětlíš jim, jak nejefektivněji pracovat s výsledky.
- Staráš se o to, aby měl Arnold ve firmě dopad. A když bude mít Arnold dopad, tak se nám klient vrátí i na další období, což bude tvá hlavní metrika úspěšnosti.
- Budeš sledovat i další metriky úspěšnosti využívání Arnolda (návratnost průzkumů, četnost využití, dobrou práci s výsledky) a aktivně pracovat na jejich vylepšení s klienty.
- Občas tě může přizvat někdo z našeho obchodního oddělení na schůzku s klientem, který má zájem o Arnoldovi vědět víc.
- O klienty budeš pečovat systematicky a jejich přání a požadavky budeš sdílet s Arnoldovým produktovým týmem, který i díky tobě bude vědět na jakých funkcích a vylepšeních je třeba pracovat.

Zamestnanecké výhody, benefity

- Práce odkudkoliv a časová flexibilita. Pracujeme v hybridním způsobu práce.
- Možnost růstu společně s Arnoldem, který se neustále posouvá.
- Dobrý pocit z práce na produktu, který opravdu pomáhá lidem.
- Nakonec tě stejně asi nejvíc budou bavit kolegové. V LMC máme fakt super kulturu. Nevěříš? Koukni na Atmoskop.cz na recenze našich zaměstnanců.
- Dojíždění 1x měsíčně na porady do Prahy.

Informácie o výberovom konaní

Pošli nám CV nebo tvůj LinkedIn profil a pojď si o tom online popovídat s manažerkou týmu – Juditou Lebovou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2023 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Jira - Pokročilý
Výskum - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- Máš metodologické myšlení a analytickou mysl.
- Když navrhuješ průzkum, dokážeš vzít v potaz různé informace jako je např. typ zaměstnanců, velikost firmy, vztahy ve firmě, akceschopnost výsledků atd.
- Umíš se zeptat. Jen správně položené otázky dostanou odpovědi, které firma potřebuje.
- Dokážeš si představit logiku průzkumu, jeho výstupy a akceschopnost.
- Je výhodou mít sociologické zaměření či zkušenost s návrhem a realizací zaměstnaneckých průzkumů – ať už ve firmách, agenturách, nebo HR konzultantských firmách.
- Orientuješ se v HR prostředí, takže pochopíš potřeby našich klientů.
- Klientská práce ti není cizí a nebojíš se udělat webinář s HR či vedením.
- Chceš produkt posouvat a bavit se s produktovým týmem a kreativně zkoušet nové věci, které by Arnold mohl budoucnu zproduktit.
- Praxe je fajn, ale nejdůležitější je stejně mít drive, otevřenou mysl, selský rozum a chuť učit se nové věci.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Profesia je lídrom na slovenskom online trhu práce už 25 rokov. Vytvorili sme najpopulárnejšiu platformu na online nábor nových zamestnancov, ktorú denne využívajú tisícky ľudí a spoločností. Naším poslaním je prinášať odpovede na všetky otázky o práci. Prevádzkujeme najnavštevovanejší pracovný portál na Slovensku Profesia.sk a do nášho portfólia patria aj ďalšie produkty zamerané na skvalitňovanie pracovného prostredia ako Platy.sk s informáciami o platoch a benefitoch, či Edujobs.sk s pracovnými ponukami v školstve. Každý rok sa s nami môžete stretnúť na Profesia days a ďalších podujatiach, ktoré organizujeme. Viac o nás nájdete na našej firemnej stránke www.firma.profesia.sk. Okrem Slovenska pôsobíme aj na českom trhu a od roku 2012 sme súčasťou fínskej mediálnej skupiny Alma Media.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Musil
E-mail: poslať životopis