Pridať inzerát

Fullstack programátor pre spol. Profesia

Profesia, spol. s r.o.

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 400 EUR/mesiac(v závislosti od skúsenosti kandidátov) + 13. plat, ktorý je garantovaný
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vývoj a vylepšovanie online nástroja tulu.sk (tulu.cz) a zmluvy.tulu.sk (smlouvy.tulu.cz).
• Príprava vizualizácií nových funkcionalít.
• Optimalizácie nástroja na rôzne zariadenia.
• Prerábanie existujúcich častí do Vue.js, zbavenie sa závislosti na jQuery.
• Úprava a údržba spomínaných nástrojov podľa feedbackov a potrieb trhu.
• Tvorba HTML kódu na základe dodaných podkladov, s použitím responzívneho Boostrap4 frameworku a SCSS.

Nástroje a technológie, ktoré používame:
• HTML, Bootstrap
• LESS, SCSS
• PHP, Symfony 5.3.4, MariaDb, Doctrine 2.9
• Javascript, jQuery,Vue.js, Gulp, Yarn
• Tasky riešime v systéme Jira
• Verzionujeme cez Git, máme vlastný GitLab server, cez ktorý riešime pull requesty a code review
• Kód nám skontroluje pred commitom phpstan a php cs fixer
• Frontend nám otestuje cypress

Budeme radi, ak z toho poznáš čo najviac, ale čo nevieš, to ťa u nás radi naučíme.

- Otvorenú a nízkostresovú atmosféru v tíme.
- Vzdelávanie a rozvoj - domáce a zahraničné konferencie, interné technologické workshopy (SOLID, DDD,Javascript, OOP a iné), online kurzy.
- Dostaneš počítač a OS podľa tvojej preferencie.
- Multisport alebo Golem karta, 2 dni dovolenky navyše, narodeninové voľno a iné.
- 13. plat.
- Flexibilný život - práca z domu, možnosť pracovať na HPP alebo na živnosť.
- Práca v tíme pohodových kolegov špecialistov, ktorí ťa vedia inšpirovať.
- Príjemná otvorená atmosféra v celej firme, férovosť v jednaní a podnetné prostredie pre realizovanie zmysluplných nápadov.
- Dobrovoľnícke aktivity v rámci práce (účasť na CSR projektoch).
- Kopec srandy na spoločných firemných a športových akciách.
- Pocit, že niekam patríš, že si súčasť firmy a že s tebou počítame.
- Budeme radi, ak sa občas ukážeš aj v našich moderných kanceláriách v Bratislave na Pribinovej 19.

Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám svoje CV. Daj nám vedieť, čo všetko máš už programátorsky za sebou - spomeň, prosím, konkrétne weby.

Telefonicky budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Vue.js - Mierne pokročilý
PHP - Mierne pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
Less - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Skúsenosti s frontend vývojom: HTML, LESS, SCSS, Javascript (uvítame aj šikovných absolventov, ktorí pracovali popri škole).
• Znalosť Vue.js nutnosťou
• Znalosť PHP, MariaDb
• Skúsenosti s ADOBE products (podklady sú dodávané v PSD, PDF, AI)
• Skúsenosti s prácou v niektorom nástroji na správu zdrojových kódov - ideálne GIT.
• Záujem o nové technológie, zvedavosť, samostatnosť a chuť na sebe pracovať.
• Analytické myslenie, schopnosť rýchlo sa učiť a technickú znalosť anglického jazyka.

Profesia je lídrom na slovenskom online trhu práce už 25 rokov. Vytvorili sme najpopulárnejšiu platformu na online nábor nových zamestnancov, ktorú denne využívajú tisícky ľudí a spoločností. Naším poslaním je prinášať odpovede na všetky otázky o práci. Prevádzkujeme najnavštevovanejší pracovný portál na Slovensku Profesia.sk a do nášho portfólia patria aj ďalšie produkty zamerané na skvalitňovanie pracovného prostredia ako Platy.sk s informáciami o platoch a benefitoch, či Edujobs.sk s pracovnými ponukami v školstve. Každý rok sa s nami môžete stretnúť na Profesia days a ďalších podujatiach, ktoré organizujeme. Viac o nás nájdete na našej firemnej stránke www.firma.profesia.sk. Okrem Slovenska pôsobíme aj na českom trhu a od roku 2012 sme súčasťou fínskej mediálnej skupiny Alma Media.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov