Pridať inzerát

Senior Agile Tester pre spoločnosť Profesia.sk

Profesia, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 700 EUR/mesiacPlat bude závislý od tvojich pracovných skúseností, čaká ťa aj 13.plat.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsenú/ho testerku/ ra do nášho agilného testerského teamu, ktorý pracuje SCRUM metodikou.
Budeš pracovať na testovaní našich produktoch spoločnosti Profesia (napr. B2B, B2C časť Profesie-vytváranie životopisov, databáza životopisov, pracovné ponuky, údržba webu hlásených chýb od našich klientov, Mark, Edujobs, Platy a iné).

Tvojou úlohou bude:
- Dennodenné testovanie s cieľom zabezpečenia kvality a výkonnosti webových stránok pred nasadením do produkcie,
- vytváranie a návrh testovacích scenárov a ich zaznamenávanie v testovacej aplikácií,
- tvorba automatizovaných testovacích skriptov pre rôzne typy testov (API testy, smoke a akceptačné testy, Web GUI testy, len pre tvoju info využívame Cypress),
- zodpovednosť za dokumentáciu testovacieho procesu,
- príprava testovacích dát pre testovacie účely pre programátorov a ostatných testerov,
- vyhodnocovanie a reportovanie testovania funkcionality webových stránok v Jire ,
- spolupráca s vývojovým a produktových tímom.

- Možnosť podieľať sa na smerovaní najväčšieho pracovného portálu Profesia.sk.
- Práca v tíme pohodových kolegov, ktorí ťa vedia inšpirovať.
- Férový šéf, ktorý ťa vie usmerniť a podporiť tvoje nápady a veľa nového ťa naučí, ak budeš chcieť a budeš otvorený/á zmenám.
- Podpora zo strany firmy ďalej sa vzdelávať a byť neustále v obraze v danej oblasti (domáce aj zahraničné konferencie).
- Možnosť experimentovať, nebáť sa robiť chyby a poučiť sa z nich.
- Zaujímavé benefity ( 2 dni dovolenky navyše, narodeninové voľno, firemné akcie, 13. plat, masáže vo firme, ak to epidemiologická situácia dovolí a iné).
- Príjemnú otvorenú atmosféru v celej firme.
- Flexibilnú pracovnú dobu, možnosť práce z domu, alebo môžeš chodiť aj do nášho krásneho office na Pribinovej 19, v Bratislave.

- Ak máš o pozíciu záujem, pošli nám prosím svoj životopis a napíš, prečo reaguješ práve na túto pozíciu.

- V prípade, že budeš reagovať na túto ponuku, nezabudni odpovedať na naše 2 otázky, ktoré sa ti zobrazia v ďalšom kroku a sú súčasťou výberového procesu. Ďakujeme!

- Odpovedáme každému, ale kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky a vyplnia aj odpovede na otázky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Programovanie - Základy
JavaScript - Základy
User Acceptance Testing (UAT) - Pokročilý
Test Driven Development (TDD) - Základy
Cypress - Základy
HTML - Mierne pokročilý
CSS - Základy
Agilné metodiky - Pokročilý
SQL - Základy

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-Ukončená min. SŠ s maturitou.
-Skúsenosti s testovaním webových stránok min. 3 roky.
-Hľadáme človeka, ktorý má znalosť technológii pre zobrazovanie webových stránok.
- Znalosti HTML, CSS, JavaScript, SQL a písanie automatizovaných testov podmienka.
- Znalosť akéhokoľvek programovacieho jazyka (preferujeme Javascript).
- Skúsenosti s agilným spôsobom vývoja.
- Orientácia na potreby zákazníka, schopnosť pochopiť potreby klienta B2B a B2C.
- Schopnosť prioritizácie úloh.
- Jasný svetonázor na čokoľvek, na čom robíš a rád/rada ho budeš zdieľať so svojimi kolegami.
- Vieš sa na problém pozrieť komplexne a si analytický typ.
- Ochota učiť sa a učenlivosť - aby si sa niektoré veci naučil/a aj sám/sama, bez toho, aby sme ti k tomu dávali návod.

Profesia je lídrom na slovenskom online trhu práce už 25 rokov. Vytvorili sme najpopulárnejšiu platformu na online nábor nových zamestnancov, ktorú denne využívajú tisícky ľudí a spoločností. Naším poslaním je prinášať odpovede na všetky otázky o práci. Prevádzkujeme najnavštevovanejší pracovný portál na Slovensku Profesia.sk a do nášho portfólia patria aj ďalšie produkty zamerané na skvalitňovanie pracovného prostredia ako Platy.sk s informáciami o platoch a benefitoch, či Edujobs.sk s pracovnými ponukami v školstve. Každý rok sa s nami môžete stretnúť na Profesia days a ďalších podujatiach, ktoré organizujeme. Viac o nás nájdete na našej firemnej stránke www.firma.profesia.sk. Okrem Slovenska pôsobíme aj na českom trhu a od roku 2012 sme súčasťou fínskej mediálnej skupiny Alma Media.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov