Senior PHP Developer pre interné systémy pre spoločnosť Profesia

Profesia, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 500 EUR/mesiac(v závislosti od skúsenosti kandidátov) + 13. plat
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vývoj a optimalizácia interných systémov spoločnosti Profesia (CRM, DWH a pod.)
• Vývoj a implementácia nových funkcionalít a nových interných nástrojov
• Podieľanie sa na analýze a optimalizácií procesov v oblasti IT
• Príprava microservices architektúry a zavádzanie do praxe
• Práca v inovačnom tíme a spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti Profesia

Hľadáme do tímu kolegu, ktorého úlohou bude pomôcť zlepšiť technologickú stránku produktov Profesie. Náš tím bude viac analyzovať aktuálne riešenia, navrhovať zlepšenia, zjednocovať nástroje a služby vo firme, ako vytvárať množstvo kódu.
Našim cieľom je aj pomoc s prechodom z monolitu na microservices architektúru, ktorá zahŕňa témy ako eventová komunikácia, logovanie, monitoring služieb, continous delivery, kubernetes a pokročilá softwarová architektúra.
Témy nemusíš ovládať, stačí ak Ťa tieto témy zaujímajú, si ochotný sa v nich vzdelávať a aplikovať ich v praxi.

Nástroje a technológie, ktoré používame:
• Tasky riešime cez Jiru
• Verzionujeme cez Git, máme vlastný GitLab server
• PHP, MySQL, ElasticSearch, Redis, Symfony framework
• Kód testujeme cez PHPUnit, Cypress, v GitLab CI
• Využívame technológie Google Cloud Platform ako napríklad PubSub, AppEngine, CloudFunctions
• EventSourcing

Budeme radi, ak z toho poznáš čo najviac, ale čo nevieš, to ťa u nás naučíme.

- Priestor na chyby, čas na experiment, možnosti podieľať sa na rozhodnutiach a smerovaní produktu
- Otvorená a nízkostresová atmosféra v tíme.
- U nás nebudeš mať striktné deadliny od externého klienta
- Vzdelávanie a rozvoj - domáce a zahraničné konferencie (momentálne online), interné technologické workshopy (SOLID, DDD,Javascript, OOP a iné), online kurzy
- Dostaneš počítač a OS podľa tvojej preferencie (Mac, Windows, Linux)
- 2 dni dovolenky navyše, narodeninové voľno, Multisport alebo Golem karta, firemné akcie a iné.
- 13. plat
- Flexibilná pracovná doba, možnosť práce z domu a na HPP/živnosť
- Práca na pravidelnom pracovisku v Bratislave podľa potreby, počas Covid HO

- Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám svoje CV a Motivačný list, v ktorom nám dáš vedieť , čo všetko máš už programátorsky za sebou.
- Ak nám pošleš svoj GitHub, bude to len plus.

Telefonicky budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.2.2021 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

MySQL - pokročilý
PHP - pokročilý
JavaScript - pokročilý

Počet rokov praxe

IT architekt / programátor
3

• Skúsenosti na podobnej pozícii min. 3 roky
• Veľmi dobrú znalosť PHP a SQL
• Schopnosť písať správne štrukturovaný SOLID kód
• Znalosť ľubovoľného PHP frameworku (Symfony výhodou)
• Záujem o eventovú komunikáciu a microservices architektúru
• Znalosť jazyka Python výhodou
• Znalosť metodológie Domain-driven design výhodou
• Záujem o nové technológie, zvedavosť, samostatnosť a chuť na sebe pracovať
• Analytické a inovatívne myslenie, schopnosť rýchlo sa učiť
• Vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti
• Technická znalosť anglického jazyka
• Privítame kolegov, ktorí chcú aplikovať nové postupy pri vývoji produktov a radi tieto informácie odovzdajú svojim kolegom (edukácia) na našich interných mítingoch

Pracovný portál Profesia.sk pôsobí 23 rokov na internetovom trhu práce. Za ten čas sa z neho stal líder v oblasti online recruitmentu a spoľahlivý partner nielen pre firmy, ktoré hľadajú zamestnancov, ale aj pre ľudí, ktorí si hľadajú prácu. Okrem Slovenska pôsobí aj na českom trhu ako portál Profesia.cz. V novembri 2012 sa stala súčasťou fínskej mediálnej skupiny Alma Media.

Okrem ponuky práce prinášame aj ďalšie úspešné projekty:

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pribinova 19
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Polednová
E-mail: poslať životopis