Pridať inzerát

Senior PHP programátor/ka pre web Profesia.sk

Profesia, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 500 EUR/mesiac(v závislosti od skúsenosti kandidátov) + 13. plat
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vývoj stránky Profesia.sk (www.profesia.sk, www.profesia.cz).
- Implementácia, vývoj nových funkcionalít stránok a jej administračného nástroja.
- Tvoriť pekný a udržateľný kód.
- Keďže nám záleží na kvalite, budeš písať unit-testy a tvoj kód bude prechádzať cez code-review, user-testing.

Nástroje a technológie, ktoré používame:
- Tasky riešime cez Jiru
- Verzionujeme cez Git, máme vlastný GitLab server, cez ktorý riešime pull requesty a code review
- PHP
- MySQL, ElasticSearch, Redis
- Symfony framework
- Kód testujeme cez PHPUnit, Cypress, v GitLab CI
- Composer, Yarn, Grunt
- Pre JavaScript momentálne prechádzame na Vue.js
- Kód formátujeme podľa PSR-2 a formálnu stránku nám stráži SonarQube, typovosť a striktnosť PHPStan

Budeme radi, ak z toho poznáš čo najviac, ale čo nevieš, to ťa u nás naučíme.

- Každý mesiac venujeme niekoľko dní zlepšovaniu a refaktoringu kódu.
- Priestor na chyby, čas na experiment, možnosti podieľať sa na rozhodnutiach a smerovaní produktu.
- Týždeň „bláznivých“ nápadov, kedy môžeš experimentovať s akoukoľvek technológiou, ktorú chceš vyskúšať.
- Otvorená a nízkostresová atmosféra v tíme. U nás nebudeš mať striktné deadliny od externého klienta.
- Vzdelávanie a rozvoj - domáce a zahraničné konferencie, interné technologické workshopy (SOLID, DDD,Javascript, OOP a iné), online kurzy.
- Dostaneš počítač a OS podľa tvojej preferencie.
- Multisport alebo Golem karta, ovocie, 2 dni dovolenky navyše, narodeninové voľno, firemné akcie a iné.
- 13. plat.
- Flexibilná pracovná doba, možnosť práce z domu a na HPP/živnosť.

Informácie o výberovom konaní

- Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám svoje CV.
- Daj nám vedieť, čo všetko máš už programátorsky za sebou - spomeň, prosím, konkrétne weby.
- Ak nám pošleš svoj GitHub, bude to len plus.

Telefonicky budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.2.2021 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

MySQL - pokročilý
PHP - pokročilý
JavaScript - pokročilý

Počet rokov praxe

programátora

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Veľmi dobrú znalosť PHP a SQL.
- Schopnosť písať správne štrukturovaný SOLID kód.
- Znalosť ľubovoľného PHP frameworku (Symfony výhodou).
- Znalosť GIT.
- Teoretická znalosť návrhových vzorov.
- Znalosť metodológie Domain-driven design výhodou.
- Skúsenosti s reaktívnym javascriptom výhodou.
- Záujem o nové technológie, zvedavosť, samostatnosť a chuť na sebe pracovať.
- Analytické myslenie, schopnosť rýchlo sa učiť a technickú znalosť anglického jazyka.
- Privítame kolegov, ktorí chcú aplikovať nové postupy pri vývoji web stránok a radi tieto informácie odovzdajú svojim kolegom na našich interných DEV mítingoch.

Pracovný portál Profesia.sk pôsobí 23 rokov na internetovom trhu práce. Za ten čas sa z neho stal líder v oblasti online recruitmentu a spoľahlivý partner nielen pre firmy, ktoré hľadajú zamestnancov, ale aj pre ľudí, ktorí si hľadajú prácu. Okrem Slovenska pôsobí aj na českom trhu ako portál Profesia.cz. V novembri 2012 sa stala súčasťou fínskej mediálnej skupiny Alma Media.

Okrem ponuky práce prinášame aj ďalšie úspešné projekty:

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Profesia spol. s r.o.
Pribinova 19
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Kaňuchová
E-mail: poslať životopis