Pridať inzerát

Data Scientist pre Profesia.sk

Profesia, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pribinova 19, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. 1800< , zaleží však od predchádzajucich skúsenosti, čaká ťa aj 13.plat
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Data – návrh a implementácia systematického monitorovania správania sa užívateľov na stránke, s cieľom personalizovať ich používateľský zážitok.

Search- budeš vo veľkej miere participovať na zlepšovaní vyhľadávania (nastavenie, udržiavanie a zlepšovanie súčasného vyhľadávania, analýza a spracovanie textu...).

- Návrhy na zlepšenie produktu profesia.sk
- Podieľanie sa na budovaní Data Warehouse.
- Dennodenná analýza dát a príprava hypotéz, ktoré sa budú následne testovať.
- Sprístupňovanie dát a ich interpretácia pre ostatných členov produktového tímu.
- Dennodenná komunikácia s produktovým oddelením, šéfom produktu a vývojom.

- Možnosť pracovať so zaujímavými dátami a podieľať sa tak na smerovaní najväčšieho pracovného portálu Profesia.sk
- Práca v tíme pohodových kolegov, ktorí ťa vedia inšpirovať.
- Férová šéfka, ktorá ťa vie usmerniť, podporí tvoje nápady a naučí veľa nového, ak budeš chcieť.
- Podpora zo strany firmy ďalej sa vzdelávať (domáce aj zahraničné konferencie).
- Možnosť experimentovať, nebáť sa robiť chyby a poučiť sa z nich.
- Zaujímavé benefity (masáže, ovocie, 2 dni dovolenky navyše, narodeninové voľno, firemné akcie a iné).
- Odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti a 13. plat.

- Ak máš o prácu v našej spoločnosti záujem, pošli nám, prosím, svoj životopis a motivačný list, kde uvedieš, prečo chceš práve v našej spoločnosti a na danej pozícii pracovať. Napíš nám na akom najzaujímavejšom dátovom projekte si pracoval/a?

- Telefonicky budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky v našej ponuke.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2019 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

MySQL - pokročilý
PHP - základy
Python - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-Ukončené VŠ vzdelanie - informatika, umelá inteligencia, programovanie.
- Skúsenosti s podobnou pozíciou min. 1-2 roky (uvítame aj absolventa, pokiaľ získal skúsenosti popri škole).
- Skúsenosti s programovaním (aspoň základné znalosti Python a PHP).
- Dokážeš hľadať v dátach súvislosti a modely správania sa návštevníkov webu, ktoré aplikuješ do praxe.
- Skúsenosti s návrhom optimálneho ukladania a výberu dát z relačných a nerelačných databáz (MySQL, Elastic Search, Mongo DB).
- Znalosť angličtiny je nevyhnutnosťou, pretože veľa odbornej literatúry nájdeš iba v angličtine.
- Páčilo by sa nám, ak by si bol dušou výskumník, doťahoval veci a premýšľal do dôsledkov.
- Vzťah k číslam, programovaniu a štatistike.
- Otvorenú myseľ, hlad po vzdelávaní, chuť sa neustále zlepšovať a si dostatočne zvedavý/á.
- Oceníme, ak máš svetonázor na čokoľvek, na čom robíš a rád/a ho budeš zdieľať so svojimi kolegami.

Pracovný portál Profesia.sk pôsobí 21 rokov na internetovom trhu práce. Za ten čas sa z neho stal líder v oblasti online recruitmentu a spoľahlivý partner nielen pre firmy, ktoré hľadajú zamestnancov, ale aj pre ľudí, ktorí si hľadajú prácu.
Okrem Slovenska pôsobí na maďarskom a českom trhu ako portál Workania.hu a Profesia.cz.
V novembri 2012 sa stala súčasťou fínskej mediálnej skupiny Alma Media.

Okrem ponuky práce prinášame aj ďalšie úspešné projekty:

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Profesia spol. s r.o.
Pribinova 19
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Kaňuchová
E-mail: poslať životopis