Pridať inzerát

Event koordinátor pre Profesia days

Profesia, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pribinova 19, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. 1100 EUR, prípadne v závislosti od skúsenosti
  • Termín nástupu: 01.02.2019

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budeš pomáhať pri organizácii eventu Profesia days v Bratislave, Žiline, Košiciach, Prahe a Brne:

1. Administratívna časť:
- príprava zmlúv, vytváranie tabuliek, prehľadov, posielanie mailingov pre B2B a B2C, tvorba databáz a iné,
- práca s obsahom a kontrola informácií na webe, kontrola floorplánu eventov,
- zodpovednosť za rôzne podklady k eventom, reportovanie nadriadenému, vytváranie zápisov z porád, aktualizácia informácií interne/externe.

2. Organizačná časť:
- pomoc pri riešení ubytovania, cateringu a iných činností súvisiacich s organizovaním eventu,
- účasť na eventoch - zodpovednosť za chod registrácie vystavovateľov počas celého priebehu eventov, registrácia a komunikácia s klientmi a uchádzačmi o prácu,
- spolupráca s inými oddeleniami, najmä s obchodným a marketingovým tímom.

- Neformálne prostredie, kde nemáme dress code.
- Zaujímavé benefity - masáž vo firme, ovocie, 2 dni dovolenky navyše, narodeninové voľno, možnosť práce z domu, notebook, iPhone, firemné akcie a mnoho ďalších :-).
- Koncoročné odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti, garantovaný 13. plat.
- Podpora zo strany firmy ďalej sa vzdelávať a rozvíjať sa (odborné konferencie, online kurzy a cudzie jazyky).

- Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám, prosím, svoj životopis a motivačný list, kde nám napíšeš, prečo chceš pracovať práve na tejto pozícii.
- Nezabudni ešte odpovedať na 2 otázky, ktoré sa ti zobrazia v ďalšom kroku a sú súčasťou výberového procesu.
- Odpovedáme každému,, ale telefonicky budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky a vyplnia aj odpovede na otázky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ukončené SŠ/VŠ vzdelanie.
- Skúsenosti s plánovaním, realizáciou a organizáciou rôznych eventov.
- Organizačné schopnosti, samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť a proaktívnosť.
- Proklientský prístup k našim klientom (telefonicky, e-mailom a osobný kontakt).
- Výborné znalosti slovenského pravopisu (e-mailová komunikácia s klientmi a kontrola textov na webe).
- Znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni – slovom aj písmom.
- Časovú flexibilitu počas konania eventov, ktoré sú aj vo večerných hodinách.
- Skúsenosti s MS Office (Excel, PowerPoint, Outlook, Office 365) a pozitívny vzťah k novým technológiám.

Pracovný portál Profesia.sk pôsobí 21 rokov na internetovom trhu práce. Za ten čas sa z neho stal líder v oblasti online recruitmentu a spoľahlivý partner nielen pre firmy, ktoré hľadajú zamestnancov, ale aj pre ľudí, ktorí si hľadajú prácu.
Okrem Slovenska pôsobí na maďarskom a českom trhu ako portál Workania.hu a Profesia.cz.
V novembri 2012 sa stala súčasťou fínskej mediálnej skupiny Alma Media.

Okrem ponuky práce prinášame aj ďalšie úspešné projekty:

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Profesia spol. s r.o.
Pribinova 19
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Kaňuchová
E-mail: poslať životopis