Junior Fullstack Developer PHP programátor pre nový produkt spoločnosti Profesia

Profesia, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pribinova 19, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. 1800-2000 EUR, záleží však od programátorských skúsenosti, čaká ťa aj 13.plat.
  • Termín nástupu: 01.01.2019 (dohodou)
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Tvorba front-endu pre produkt (Bootstrap 4), spolupráca s back-end programátorom, ale občas bude potrebné upraviť prípadne vytvoriť nový API endpoint a zapracovať business pravidlá.
- Implementácia, vývoj nových funkcionalít stránok a jej administračného nástroja.
- Optimalizácia kódu a riešenie hlásených chýb.
- Verziovanie kódu v Gite, písanie testov (unit/funkcionálne).
- Udržiavanie aktuálnosti technológií produktu, prípadne voľba nových technológií prospešných pre produkt.

Použité technológie:
- ako úložisko dát používame MariaDb, ku ktorému pristupujeme cez Doctrine ORM
- projekt je vyvíjaný na Symfony 4
- na tvorbu frontendu budeš potrebovať HTML5 / CSS, Bootstrap 4, javascript
- na prácu používame PHP Storm, git, gitlab
- lokálne vyvíjame vo vagrante, prip. v dockeri
- na prioritizáciu úloh z task-reportingového systému používame systém Kanban.

- Priestor na chyby, čas na experiment, veľa možností podieľať sa na rozhodnutiach a smerovaní produktu.
- Pravidelné interné technologické workshopy (SOLID, Javascript, OOP a iné).
- Práca v tíme pohodových kolegov, neformálne prostredie.
- Možnosť pracovať na HPP alebo na živnosť.
- Podpora zo strany firmy ďalej sa vzdelávať (domáce aj zahraničné konferencie).
- Zaujímavé benefity (masáže vo firme, ovocie, 2 dni dovolenky navyše, narodeninové voľno, firemné akcie a ďalšie).
- 13. plat.

Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám čo to o sebe, hlavne, čo všetko máš už programátorsky za sebou. Spomeň, prosím, konkrétne weby (nie je problém spomenúť aj to, čo si začal/a a ešte na tom pracuješ). Proste, čím všetkým sa vieš pochváliť. Prípadne napíš, čo si myslíš, že by sme o tebe mali vedieť.

Telefonicky budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.12.2018 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

MySQL - pokročilý
HTML - pokročilý
JavaScript - pokročilý
PHP - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Hľadáme Symfony programátora, ktorý má skúsenosti s prácou na Symfony projekte.
- Potrebujeme však, aby si mal/a schopnosť písať správne štrukturovaný a testovateľný kód.
- Skúsenosti s prácou v niektorom nástroji na správu zdrojových kódov - ideálne GIT.
- Základnú znalosť Unix/Linux.
- Záujem o nové technológie a chuť na sebe pracovať .
- Analytické myslenie, schopnosť rýchlo sa učiť.
- Technickú znalosť anglického jazyka.
- Budeme radi, ak budeš iniciatívny/a, samostatný/á, zvedavý/á a privítame aj tvoje ďalšie kvality :-)

Pracovný portál Profesia.sk pôsobí 21 rokov na internetovom trhu práce. Za ten čas sa z neho stal líder v oblasti online recruitmentu a spoľahlivý partner nielen pre firmy, ktoré hľadajú zamestnancov, ale aj pre ľudí, ktorí si hľadajú prácu.
Okrem Slovenska pôsobí na maďarskom a českom trhu ako portál Workania.hu a Profesia.cz.
V novembri 2012 sa stala súčasťou fínskej mediálnej skupiny Alma Media.

Okrem ponuky práce prinášame aj ďalšie úspešné projekty:

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Profesia spol. s r.o.
Pribinova 19
811 09 Bratislava