Hľadáme UX/UI dizajnéra/dizajnérku s citom pre minimalizmus a jednoduchosť

Profesia, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pribinova 19, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. 1800 EUR, zaleží však od predchádzajucich skúseností, čaká ťa aj 13.plat
  • Termín nástupu: ASAP, prípadne dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Navrhovanie uživateľského rozhrania pre webové aplikácie s dôrazom na použiteľnosť.
- Budeš pracovať na produkte Profesia.sk
- Aktívna komunikácia s produktovým manažérom v oblasti analýzy a návrhu informačnej architektúry vrátane vytvárania wireframe-ov a prototypov.
- Kódenie grafických návrhov do HTML podoby.
- Študovanie si noviniek zo sveta UX/UI a webdesignu.
- Dodržiavanie vizuálnej komunikácie značky.
- Komunikácia s vývojármi a produktovými manažérmi.
- Zber a vyhodnocovanie spätnej väzby od užívateľov.
- Moderovanie user testingu.

- Príjemnú otvorenú atmosféru v celej firme.
- Možnosť podieľať sa na rozhodnutiach a smerovaní produktov.
- Možnosť vybrať si, či chceš robiť na Win/Mac platforme.
- Zaujímavé benefity (masáže vo firme, ovocie, 2 dni dovolenky navyše, narodeninové voľno, firemné akcie, možnosť práce z domu, flexibilný pracovný čas a ďalšie).
- Podpora zo strany firmy ďalej sa vzdelávať (domáce aj zahraničné konferencie).
- 13. plat.
- Možnosť pracovať na HPP alebo na živnosť.

- Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám čo to o sebe, hlavne, čo všetko máš už za sebou z hľadiska navrhovania webov.
- Spomeň prosím konkrétne stránky, nie je problém spomenúť aj to, čo si začal/a a ešte na tom pracuješ. Proste, čím všetkým sa vieš pochváliť. Prípadne napíš, čo si myslíš, že by sme o tebe mali vedieť.

Po reagovaní na pracovnú ponuku sa ti zobrazí 1 krátka názorová otázka, ktorá je súčasťou výberového konania.

Telefonicky budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - pokročilý
Adobe Photoshop - pokročilý
HTML - pokročilý
JavaScript - základy
CSS - pokročilý

Počet rokov praxe

UX/ UI web dizajner
2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Skúsenosti s User Experience, Front-end developmentom a produktovým dizajnom.
- Skúsenosti s návrhom webov.
- Poznáš zásady a princípy tvorby responzívneho designu a máš skúsenosti s responzívnym frameworkom Bootstrap.
- Dokonale poznáš základné princípy grafického designu.
- Poteší nás, ak máš skúsenosti s prácou s Google Analytics a nástrojom Hotjar.
- Znalosť anglického jazyka na aktívnej úrovni.
- Skúsenosti s prácou s Adobe balíkom.
- Skúsenosti s technológiami: CSS, HTML.
- Precíznosť, kreativitu, systematickosť a analytické myslenie.
- Veľkú mieru samostatnosti a schopnosť vedieť sa rozhodovať.
- Estetické cítenie, zmysel pre detail, si otvorený/á voči konštruktívnej kritike a k tomu všetkému sa s radosťou vzdelávaš a pracuješ na sebe.

Pracovný portál Profesia.sk pôsobí 21 rokov na internetovom trhu práce. Za ten čas sa z neho stal líder v oblasti online recruitmentu a spoľahlivý partner nielen pre firmy, ktoré hľadajú zamestnancov, ale aj pre ľudí, ktorí si hľadajú prácu.
Okrem Slovenska pôsobí na maďarskom a českom trhu ako portál Workania.hu a Profesia.cz.
V novembri 2012 sa stala súčasťou fínskej mediálnej skupiny Alma Media.

Okrem ponuky práce prinášame aj ďalšie úspešné projekty:

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Profesia spol. s r.o.
Pribinova 19
811 09 Bratislava