Pridať inzerát

Recepčná pre spoločnosť Profesia

Profesia, spol. s r.o.

  • Miesto práce: Panorama Business II, Pribinova 19, Bratislava, Bratislavský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Starostlivosť o spoločné priestory
- Pracuje sa ti lepšie v čistom a útulnom prostredí, ktoré s radosťou dennodenne zveľadíš aj svojim kolegom? Tvoje presvedčenie môžeš využiť pri starostlivosti o naše spoločné priestory – zasadačky, kuchynka či oddychové miestnosti, aby boli vždy čisté a pripravené pre ďalšie stretnutie :-).
- Nerobí ti problém pravidelne čistiť cez deň kávovary aj niekoľkokrát, lebo máme takú dobrú kávu, že náš viac ako 100 členný tím neustále využívajú tento benefit a chceme ich udržiavať v čistote.

2. Naše návštevy
- Popri administratívnej práci ťa nevyvedie z miery, keď na dvere Profesie zazvoní naša návšteva, o ktorú sa postaráš vždy s úsmevom na tvári od A po Z? Tak sa budeš usmievať veľmi často, pretože prijímanie, usadenie a občerstvenie návštev je na dennom poriadku.

3. E-mail, telefón
- Okrem osobného kontaktu je ti blízka telefonická či e-mailová komunikácia a zvládneš napísať jednoduchý e-mail aj v angličtine. Ak máš obavy z hovorenia v angličtine, máš možnosť si ju u nás zdokonaliť v rámci jazykového vzdelávania priamo u nás vo firme :-).

4. Pošta a administratívna podpora
- Samostatná práca na pridelených úlohách ti vyhovuje rovnako, ako administratívna podpora a pomoc ostatným oddeleniam, najmä našej Office managerke, ale aj všetkým managerom vo firme. Evidencia pošty bude tiež jednou z Tvojich úloh.

- Príjemná otvorená atmosféra v celej firme.
- Zaujímavé benefity - flexibilná pracovná doba, narodeninové voľno, 2 dni dovolenky navyše, masáže, ovocie vo firme, firemné akcie a ešte veľa iných príjemných vecí, prezradíme na pohovore.
- Podpora zo strany firmy ďalej sa vzdelávať (cudzie jazyky, školenia pri zavádzaní nových technológií).
- 13. plat a odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti.
- Pozor! Nečaká na teba dress code, open space a na vykanie v Profesii môžeš tiež zabudnúť.

- Ak máš o prácu v našej spoločnosti záujem, pošli nám, prosím, svoj životopis a motivačný list, v ktorom skúsiš opísať svojimi slovami aký/á si?
- V prípade, že budeš reagovať na túto ponuku, nezabudni odpovedať na naše 3 otázky, ktoré sa ti zobrazia v ďalšom kroku a sú súčasťou výberového procesu.
- Odpovedáme každému, ale telefonicky budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky a vyplnia aj odpovede na otázky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Úsmev na tvári a všímavosť, aby si vždy vedel/a, čo je potrebné vo firme urobiť, riešiť.
- Rád/a sa postaráš o poriadok a čistotu vo firme, nie len v papieroch (priebežné upratovanie kuchynky, vykladanie umývačky riadu, čistenie kávovarov, dopĺňanie chýbajúcich potrieb).
- Každodenná precízna evidencia pošty, balenie faktúr a ďalšie office záležitosti Ti nerobia problém.
- Prácu na PC, telefonickú a e-mailovú komunikáciu vnímaš ako nevyhnutnú súčasť.
- Písanie bezchybných e-mailov je pre teba dôležité a preveríš si, ak máš nejaké gramatické pochybnosti.
- Ak sa na druhej strane telefónu ozve ,,angličtina", nepoložíš telefón a vynájdeš sa.
- Nerobí Ti problém viesť krátku neformálnu komunikáciu s návštevami vo firme a záleží ti na tom, aby si vždy spravil/a dobrý prvý dojem.

Pracovný portál Profesia.sk pôsobí 21 rokov na internetovom trhu práce. Za ten čas sa z neho stal líder v oblasti online recruitmentu a spoľahlivý partner nielen pre firmy, ktoré hľadajú zamestnancov, ale aj pre ľudí, ktorí si hľadajú prácu.
Okrem Slovenska pôsobí na maďarskom a českom trhu ako portál Workania.hu a Profesia.cz.
V novembri 2012 sa stala súčasťou fínskej mediálnej skupiny Alma Media.

Okrem ponuky práce prinášame aj ďalšie úspešné projekty:

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pribinova 19
811 09 Bratislava