Pridať inzerát

Sales Support pre obchodný tím

Profesia, spol. s r.o.

  • Miesto práce: Panorama Business II, Pribinova 19, Bratislava, Bratislavský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou
  • Termín nástupu: dohodou, ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Starostlivosť o klientov Profesie, riešenie ich požiadaviek na základe potrieb obchodného tímu (e-mailová a telefonická komunikácia).
- Podpora pri riešení podnetov (zistenie a identifikácia problému - preverenie situácie - zadanie na riešenie – odkomunikovanie výsledku obchodníkovi).
- Administratívna podpora obchodného tímu (obchodné stretnutia, porady, eventy, školenia, konferencie a iné).
- Získavanie feedbacku na produkty pre potreby obchodníkov.
- Vyhodnocovanie a reportovanie výsledkov činností, jednoduché obchodné analýzy.
- Sledovanie problematiky v oblasti ľudských zdrojov, on-line recruitmentu a trhu práce.
- Ďalšie činnosti na základe požiadaviek obchodného riaditeľa.

- Príjemná otvorená atmosféra v celej firme.
- Možnosť ďalej sa vzdelávať na domácich aj zahraničných konferenciách, školeniach.
- Zaujímavé benefity (flexibilná pracovná doba, narodeninové voľno, 2 dni dovolenky navyše, masáže, ovocie vo firme, firemné akcie a ešte veľa iných príjemných vecí, prezradíme na pohovore).
- 13. plat a odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti.
- Pozor! Nečaká na teba dress code, open space a na vykanie v Profesii môžeš tiež zabudnúť.

- Ak chceš byť našim ,,Sales Suporťákom", pošli nám, prosím, svoj životopis a motivačný list , kde napíšeš, prečo chceš pracovať práve na tejto pozícii.
- V prípade, že budeš reagovať na túto ponuku, nezabudni odpovedať na naše 3 otázky, ktoré sa ti zobrazia v ďalšom kroku a sú súčasťou výberového procesu.
- Odpovedáme každému, ale telefonicky budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky a vyplnia aj odpovede na otázky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ukončené min. SŠ vzdelanie s maturitou.
- Skúsenosti na podobnej pozícii výhodou.
- Pozitívny vzťah ku komunikácii s klientom (e-mail, telefón).
- Technické a analytické myslenie.
- Príjemný hlas, komunikatívnosť, ústretovosť, dôslednosť, zodpovedný prístup k práci, trpezlivosť a prozákaznícky prístup.

Pracovný portál Profesia.sk pôsobí 20 rokov na internetovom trhu práce. Za ten čas sa z neho stal líder v oblasti online recruitmentu a spoľahlivý partner nielen pre firmy, ktoré hľadajú zamestnancov, ale aj pre ľudí, ktorí si hľadajú prácu.
Okrem Slovenska pôsobí na maďarskom a českom trhu ako portál Workania.hu a Profesia.cz.
V novembri 2012 sa stala súčasťou fínskej mediálnej skupiny Alma Media.

Okrem ponuky práce prinášame aj ďalšie úspešné projekty:

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Profesia spol. s r.o.
Pribinova 19
811 09 Bratislava