Pridať inzerát

Predajca pre CHOOZE - living for kids

PRODOMO design s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Májkova 2, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,5 - 6 EUR/hod.fixná zložka + odmena za plnenie predajných cieľov
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Predaj tovaru pre bábätká a deti /hračky, knihy, interiérové doplnky/, komunikácia so zákazníkmi, pomoc pri výbere tovaru na predajni Májkova 2 - Staré mesto
- Starostlivosť o vzhľad predajne
- Práca so skladovým systémom a pokladňou
- Preberanie balíkov od dodávateľov, fyzický príjem tovaru na sklad
- Spracovávanie online objednávok z e-shopu, vydávanie online objednávok zákazníkom s osobným odberom
- Aktívny zákaznícky servis

- Práca v neformálnom a priateľskom kolektíve
- Zamestnanecké zľavy
- Práca vhodná pre študenta VŠ /otváracie hodiny PON-PIA: 10:00-18:00/

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami požadované kritéria.
Ak Vás nebudeme kontaktovať do ukončenia výberového konania, prosím považujte to za zamietavú odpoveď. Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme milú, samostatnú, zodpovednú a komunikatívnu osobu. Estetické cítenie a pozitívny vzťah k dizajnu výhodou. Uprednostňujeme študentov vysokej školy. Práca NIEJE VHODNÁ ako letná brigáda, ide o dlhodobú prácu počas celého roka.

Kto je CHOOZE?
Sme kamenná predajňa a e-shop s výberom krásnych produktov pre deti. Ponúkame našu selekciu knižiek, hračiek a doplnkov do detskej izby.

Adresa spoločnosti

Piešťanská 7
83102 Bratislava