Pridať inzerát

Projektový manažér stavby

ProDevelopment 1 s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Koordinácia, realizácia a technické zabezpečenie stavby od prevzatia až po
odovzdanie projektu.
- Riadenie a spolupráca pri príprave stavby, spracovanie harmonogramu stavby.
- Riadenie a vedenie realizačného tímu.
- Riadenie, koordinácia a kontrola vykonávaných prác na stavbe.
- Koordinovanie pracovného tímu, dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálu.
- Organizovanie a riadenie stavebných prác na stavbe.
- Zodpovednosť za včasné objednanie a dodanie tovaru.
- Príprava podkladov a dokumentácie na fakturáciu za vykonané práce.
- Zodpovednosť za dodržiavanie harmonogramu výstavby.
- Kontrolná činnosť technologických postupov.
- Vedenie stavebného denníka a priebežné reportovanie aktuálnej situácie vykonaných
stavebných prác.

Získajte prácu v spoločnosti, ktorá sa svojimi projektmi a prístupom k architektúre odlišuje od zaužívaných pravidiel. U nás budeš mať možnosť získať iný pohľad na realizáciu interiérov, kombináciu a inováciu materiálov.
Ponúkame:
- zaujímavú prácu s možnosťou odborného rastu
- mobilný telefón, notebook
- auto
- flexibilný pracovný čas
- individuálne ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, pozemné stavby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Čítanie projektovej dokumentácie - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Projektový manažér

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Schopnosť pracovať samostatne a efektívne si
organizovať vlastné úlohy a čas,
- Ovládanie technologických postupov stavebných prác,
- Znalosť čítania výkresovej dokumentácie,
- Proaktívny prístup k práci,
- Zmysel pre detail,
- Technické myslenie,
- Stresová odolnosť.

ProDevelopment s.r.o. je spoločnosť, ktorá svoje projekty prezentuje pod značkou ByBOLD. Venujeme sa tvorbe a rekonštrukcii bytových interiérov, zariadeniu holopriestorov, ale aj výstavbe obytných domov. Naše myslenie sa vyhýba štandardným riešeniam. Riadime sa minimalizmom a hľadáme súlad medzi surovosťou materiálu a jemnosťou farieb. Našim cieľom je vytvoriť jedinečný a originálny priestor pre bývanie, ktoré harmonicky prepája nadčasové solitéry s odvážnymi detailmi. K našim projektom pristupujeme v súlade s názvom našej značky – „s odvahou“. Presne tak vytvárame miesta pre život, ktoré sa svojou svojbytnosťou a atmosférou odlišujú od ostatných realitných projektov na trhu.

Kontakt