Pridať inzerát

Asistent účtovníka (vhodné aj pre študent/materská)

PRODAN group s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ivanka pri Dunaji
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 - 6 EUR/hod.Presná mzda bude s uchádzačom dojednaná na základe jeho skúseností.
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o prácu v trvaní približne 2 dni do týždňa po 3 hodiny v našich kanceláriách v Ivanke pri Dunaji.
Predpokladaný čas práce 9.00-12.00 (orientačný a bude závisieť podľa aktuálnej potreby).

✓ Výpomoc so spracovaním účtovných dokladov a ich následnom vložení do ekonomického systému POHODA.

✓ Príprava podkladov pre účtovníka a externého účtovníka.

✓ Kontrola dokladov.

✓ Iné súvisiace administratívne činnosti

Možná čiastočná flexibilita pracovnej doby podľa predchádzajúcej dohody (flexibilita v rámci dní pondelok-štvrtok)

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať za účelom dohody osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť ekonomického systému Pohoda je výhodou.

Vhodné aj pre študentov VŠ s ekonomickým zameraním alebo aj pre mamičky na materskej dovolenke.

PRODAN group je stabilná slovenská spoločnosť s viac ako 20 ročnou históriu a vlastným výrobným závodom na Slovensku. Naša spoločnosť sa zaoberá najmä výrobou atypového a typového nábytku, ako aj špecifického kancelárskeho vybavenia a hybridných pracovných priestorov. V týchto oblastiach vykonávame aj aktívne poradenstvo a okrem našich vlastných produktov dodávame aj mnoho iných doplnkov do interiérov a exteriérov.

Naše produkty úspešne predávame po celom svete a neustále pracujeme na medzinárodnom rozvoji našej značky.

Viac informácií sa dozviete aj na našej stránke: www.prodan.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PRODAN group s. r. o.
Pekná cesta 2457/15
831 52 Bratislava - mestská časť Rača