Pridať inzerát

Lekár špecialista - Rádiológ - PLK Centrál Bratislava

ProCare, a.s., Svet zdravia, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava III, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 000 EUR/mesiacbrutto. Finálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • poskytovanie zdravotnej starostlivosti v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie – špecializácie v odbore rádiológia
  • samostatne vykonávanie preventívnej, diagnostickej a liečebnej činnosti
  • vyšetrovanie chorobných stavov pomocou zobrazenia röntgenovými lúčmi alebo iným vlnením, rádiologickými metódami spojenými s liečebným výkonom

  • plný úväzok alebo výška úväzku prispôsobená Vašim potrebám
  • príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra polikliniky
  • skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
  • možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
  • benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a det

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Počet rokov praxe

1

Diskrétnosť, samostatnosť, precíznosť a proaktivita,

Empatická komunikácia

Dôslednosť

Tímovosť

Zodpovednosť

Liečiť a pomáhať, to si vyžaduje veľkých ľudí, s ktorými spoločne budujeme lepšie zdravotníctvo na Slovensku
• Investujeme, inovujeme a zavádzame nové procesy.
• K pacientom pristupujeme zodpovedne a s rešpektom.
• Neustále zvyšujeme bezpečnosť a kvalitu poskytovanej zdravotnej starostlivosti.
• Staráme sa o odborný rozvoj našich zamestnancov.
www.procare.sk
www.svetzdravia.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov