Pridať inzerát

Senior Hiring Špecialista

ProCare, a.s., Svet zdravia, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice II, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacFinálna výška mzdy je predmetom vzájomnej dohody na základe znalostí a predošlých skúseností kandidáta*

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa do nášho tímu – hľadáme talentovaného Senior Hiring Špecialistu, ktorý posilní náš „HR recruit tím“ v centrále spoločnosti v Bratislave alebo v Košiciach a bude podporou v otázkach recruitmentu, talent acquisition a hr brandingu pre našu sieť zdravotníckych zariadení.

Čo bude Tvojou náplňou práce:
  • Realizácia výberových konaní špecializovaných pozícii v centrále spoločnosti a vytváranie partnerstiev s hiring agentúrami
  • Aktívne budovanie databázy a vzťahu s lekármi a zdravotníckym personálom
  • Kreatívne prispievať k budovaniu Hr povedomia  a aktívne sa zapájať do aktivít súvisiacich s employee brandingom
  • Organizácia/participácia na Jobfairoch a výstavách
  • Participovať za oddelenie HR na rôznych marketingových aktivitách
  • Koordinácia hiring oddelenia v rámci procesov a metodiky

Čo od teba očakávame?
  •     Vieš si vytvárať väzby s hiring agentúrami
  •     Máš skúsenosť s aktívnym recruitmentom, prácou so sociálnymi sieťami
  •     Máš skúsenosť s aktívnym oslovovaním potenciálnych kandidátov (aj pasívnych), „cold call“
  •     Vieš vytvárať nové postupy, metodiku
  •     Si pripravený/á učiť sa, zlepšovať a rozvíjať svoje vedomosti, schopnosti a zručnosti

Čo Ti ponúkame?
  •     Stabilnú prácu v najväčšej sieti nemocníc a polikliník na Slovensku
  •     Príjemné pracovné prostredie a skvelý tím
  •     Podporu vzdelávania
  •     Priestor na sebarealizáciu a kreativitu
  •     Firemné akcie a mnoho iných benefitov, z ktorých si vyberieš tie, ktoré ti najviac vyhovujú.

Možnosť rozvíjať svoju kariéru v zázemí silnej súkromnej spoločnosti, ktorá je súčasťou medzinárodnej siete zdravotníckych zariadení v strednej Európe.
  • Stabilné zamestnanie
  • Príjemné pracovné prostredie
  • Zdravotná starostlivosť aj pre rodinných príslušníkov
  • Možnosť profesionálneho rastu
  • Zamestnanecké aktivity

Ďakujeme za váš záujem o prácu v našej spoločnosti. V prípade, že máte záujem o túto pozíciu, vyplňte prosím formulár a pripojte svoj životopis. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme telefonicky kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

-Diskrétnosť, samostatnosť, precíznosť a proaktivita -Flexibilita
-Empatická komunikácia
-Organizačné schopnosti a schopnosť plánovať a tvoriť
-Tímovosť
-Užívateľská znalosť MS Office (MS Excel, MS Word, MS Outlook)
-ochota cestovať

Liečiť a pomáhať, to si vyžaduje veľkých ľudí, s ktorými spoločne budujeme lepšie zdravotníctvo na Slovensku
• Investujeme, inovujeme a zavádzame nové procesy.
• K pacientom pristupujeme zodpovedne a s rešpektom.
• Neustále zvyšujeme bezpečnosť a kvalitu poskytovanej zdravotnej starostlivosti.
• Staráme sa o odborný rozvoj našich zamestnancov.
www.procare.sk
www.svetzdravia.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov