Pridať inzerát

HR koordinátor - Nemocnica Dunajská Streda

ProCare, a.s., Svet zdravia, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 110 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 2022-03-01

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Pracovno-právne dokumenty – akékoľvek zmeny - úväzku, platu, oddelenia, pracovnej pozície, nastavovanie zmien v systéme SAP SF atď.,
  • Príprava podkladov ku mzdám, nahrávanie odmien na konci mesiaca, opravy v SAP SF - úväzky, platy, odmeny atď.,
  • Príprava dokumentov pri zmenách počas PP,
  • Exekúcie, komunikácie so súdmi ohľadne zamestnancov,
  • Welcome day – privítanie nových zamestnancov,
  • Spracovanie tabuliek, reporting pre centrálu spoločnosti Svet zdravia,
  • Refundácia nákladov za covid príspevky,
  • Príprava podkladov pre MZSR v prípade štátnych príspevkov pre zdravotnícky personál,
  • Viac informácií bude poskytnutých na osobnom pohovore.

  • príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféru nemocnice
  • skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
  • možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania

Informácie o výberovom konaní

Vyhovujúci kandidáti budú pozvaný na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, personalistika

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Analytické schopnosti

Bezúhonnosť

Diskrétnosť, samostatnosť, precíznosť a proaktivita,

Empatická komunikácia

Flexibilita

Logické myslenie, dôslednosť, systematickosť

MS Word, MS Excel - expert

Organizačné schopnosti a schopnosť plánovať

Out-of-the-box thninking - Inovatívne myslenie (kreativita)

Ovládanie práce s PC (SAP, Excel, Word; Azure výhodou),

schopnosť pochopiť a promptne riešiť požiadavky klienta

príjemný hlas a vystupovanie

dôslednosť

Zodpovednosť

Znalosť pracovného práva, znalosť legislatívy v oblasti zdravotníctva výhodou,

Skúsenosti s pracovno-právnou legislatívou

Liečiť a pomáhať, to si vyžaduje veľkých ľudí, s ktorými spoločne budujeme lepšie zdravotníctvo na Slovensku
• Investujeme, inovujeme a zavádzame nové procesy.
• K pacientom pristupujeme zodpovedne a s rešpektom.
• Neustále zvyšujeme bezpečnosť a kvalitu poskytovanej zdravotnej starostlivosti.
• Staráme sa o odborný rozvoj našich zamestnancov.
www.procare.sk
www.svetzdravia.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov