Pridať inzerát

Brigádnik - vakcinačné centrum - Nemocnica Dunajská Streda

ProCare, a.s., Svet zdravia, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,58 EUR/hod.
  • Termín nástupu: 2021-10-01
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Identifikácia pacienta podľa karty poistenca.
  • Vedenie dokumentácie vyplývajúcej z platných právnych predpisov, práca s informačným systémom.
  • Zabezpečenie dotazníkovej dokumentácie pri vakcinácii.
  • Pomoc pri vypĺňaní dotazníkovej dokumentácie s pacientom.
  • Usmernenie pacienta k ďalším krokom.

podpora Vašej kvalifikácie/rastu

motivujúce a spravodlivé mzdové ohodnotenie

perspektívne a stabilné zamestnanie vo Vašom regióne

spolupatričnosť zamestnancov a dobré medziľudské vzťahy

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Bezúhonnosť

Diskrétnosť, samostatnosť, precíznosť a proaktivita,

Flexibilita

Dôslednosť

Liečiť a pomáhať, to si vyžaduje veľkých ľudí, s ktorými spoločne budujeme lepšie zdravotníctvo na Slovensku
• Investujeme, inovujeme a zavádzame nové procesy.
• K pacientom pristupujeme zodpovedne a s rešpektom.
• Neustále zvyšujeme bezpečnosť a kvalitu poskytovanej zdravotnej starostlivosti.
• Staráme sa o odborný rozvoj našich zamestnancov.
www.procare.sk
www.svetzdravia.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

NsP Dunajská Streda, Svet zdravia, a.s.
Veľkoblahovská 23
929 01 Dunajská Streda