Pridať inzerát

Manažér logistiky a registratúry

ProCare, a.s., Svet zdravia, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Realizácia požiadaviek interného klienta v oblasti poskytovania prepravy a logistiky tovarov, materiálov a odpadov, registratúrnych a archívnych služieb, deratizácie, dezinsekcie, kľúčového režimu
-Spracovanie požiadaviek interného klienta v oblasti údržby motorvých vozidiel a pridelennej techniky, vyhodnotenie nákladov, zavedenie do systému;
- Spracovanie požiadaviek v oblasti prepravy pacientov, rozvozu stravy, liekov, ŠZM, bielizne, tovarov
- Spracovanie požiadaviek v oblasti všetkých činností pre oblasť ochrany životného prostredia vyplývajúcich z platnej legislatívy, zber, odvoz a likvidácia odpadov;
- Zodpovednosť za kľúčový režim;
- Nakupovanie tovarov a služieb (spotrebný materiál, náradie, náhradné diely);
- Zodpovednosť za skladovanie a vydávanie tovarov a materiálov zo skladu;
- Zodpovednosť za všetky činnosti vyplývajúce z platnej legislatívy pre motorové vozidlá (preventívne činnosti pre motorové vozidlá a pridelenú techniku a činnosti, ktoré odporúča výrobca zariadení); všetky nevyhnutné korektívne činnosti pre motorové vozidlá; čerpanie pohonných hmôt, najazdených kilometrov
-Vedenie archívu a registratúry v zmysle platnej legislatívy ej dokumentácie
-Aktualizácia registratúrneho poriadku a plánu
-Komunikácia s príslušným štátnym archívom
-Dohľadávanie vyžiadanej dokumentácie uloženej v archíve

Nemocnica Bory novým zamestnancov ponúkne okrem atraktívnych pracovných podmienok a možnosti kontinuálneho vzdelávania aj balíček benefitov orientujúcich sa na rovnováhu medzi pracovným a osobným životom. Viac o benefitoch nájdete tu: https://www.procare.sk/benefity-a-vz...

Ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate uvedené kvalifikačné predpoklady, prosím zašlite nám svoj štrukturovaný životopis.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

- stredoškolské vzdelanie alebo vysokoškolské I. alebo II. stupňa v oblasti hotelového manažmentu, ekonómie alebo zdravotníctva
-výhodou je štúdium MHA (Manažment a Administratíva v oblasti zdravia), MPH (Odborník na riadenie vo verejnom zdravotníctve - Master of Public Health) alebo MBA
prax min. 7 rokov, z toho prax v riadení logistiky, prevádzky, techniky, alebo služieb min. 3 roky

-Tímovosť, rešpekt, zodpovednosť
-Empatická a profesionálna komunikácia
-Flexibilita - neustále zlepšovanie, neustále učenie sa
-Prezentačné schopnosti
-Strategické myslenie
-Analytické schopnosti
-Schopnosť rozhodovať (riešiť krízové situácie)
-Organizačné schopnosti a schopnosť plánovať
-Riadenie a motivácia ľudí
-IT gramotnosť - praktická práca s PC (Word, excel) a internetom

Liečiť a pomáhať, to si vyžaduje veľkých ľudí, s ktorými spoločne budujeme lepšie zdravotníctvo na Slovensku
• Investujeme, inovujeme a zavádzame nové procesy.
• K pacientom pristupujeme zodpovedne a s rešpektom.
• Neustále zvyšujeme bezpečnosť a kvalitu poskytovanej zdravotnej starostlivosti.
• Staráme sa o odborný rozvoj našich zamestnancov.
www.procare.sk
www.svetzdravia.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Svet zdravia, a.s.
Einsteinova 23-25
851 01 Bratislava 5