Pridať inzerát

Pôrodná asistentka Nemocnica Galanta

ProCare, a.s., Svet zdravia, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Galanta
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 971 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon odborných pracovných činností v pôrodnej asistencii ktoré zodpovedajú rozsahu a obsahu získaného vzdelania vrátane ošetrovateľskej starostlivosti o ženu; metódou ošetrovateľského procesu a poskytovaná pôrodnou asistentkou samostatne; samostatne na

◦ plný úväzok alebo typ úväzku prispôsobený Vašim potrebám
◦ príjemný profesionálny kolektív
◦ skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
◦ možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
◦ benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pôrodná asitencia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Bezúhonnosť
Empatická komunikácia
Flexibilita
Tímovosť
Zdravotná spôsobilosť na fyzickú záťaž (dvíhanie a prenášanie pacientov), nočnú prácu
Zodpovednosť

Liečiť a pomáhať, to si vyžaduje veľkých ľudí, s ktorými spoločne budujeme lepšie zdravotníctvo na Slovensku
• Investujeme, inovujeme a zavádzame nové procesy.
• K pacientom pristupujeme zodpovedne a s rešpektom.
• Neustále zvyšujeme bezpečnosť a kvalitu poskytovanej zdravotnej starostlivosti.
• Staráme sa o odborný rozvoj našich zamestnancov.
www.procare.sk
www.svetzdravia.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt