Pridať inzerát

Referent pre vzťahy so ZP

ProCare, a.s., Svet zdravia, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava II, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Komplexné spracovanie uzávierok pre ZP
  • Reporting výkonov a kapitácií za jednotlivé strediská a lekárov
  • Kontrola a oprava chýb na základe chybových protokolov
  • Dohľad nad dodržiavaním podmienok, štandardov a štruktúry v oblasti vykazovanie

  • príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra
  • skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
  • možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
  • benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis a my Vás budeme v krátkej dobe kontaktovať. Dakujeme za dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, ošetrovateľstvo

Počet rokov praxe

1

Flexibilita
Užívateľská znalosť MS Office (MS Excel, MS Word, MS Outlook)
Zodpovednosť, pro-aktivita
Tímovosť

Liečiť a pomáhať, to si vyžaduje veľkých ľudí, s ktorými spoločne budujeme lepšie zdravotníctvo na Slovensku
• Investujeme, inovujeme a zavádzame nové procesy.
• K pacientom pristupujeme zodpovedne a s rešpektom.
• Neustále zvyšujeme bezpečnosť a kvalitu poskytovanej zdravotnej starostlivosti.
• Staráme sa o odborný rozvoj našich zamestnancov.
www.procare.sk
www.svetzdravia.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

ProCare Vlčie Hrdlo
Vlčie hrdlo 48
821 07 Bratislava