Pridať inzerát

Elektrikár

ProCare, a.s., Svet zdravia, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Údržba silnoprúdových zariadení nízkeho napätia v zmysle požiadaviek jednotlivých oddelení a prevádzok.
- Zabezpečenie revízie a kontroly elektrického ručného náradia  a revízie a kontroly elektrického spotrebiča – kontrola stavu bezpečnosti počas používania v zmysle príslušných noriem a internej smernice.
- Vykonáva pravidelnú kontrolu úplnosti predpísanej dokumentácie elektroinštalácie, jej uloženie a evidenciu podľa platnej legislatívy.
- Montážne práce v rozsahu oprávnenia a poskytnutej dokumentácie.
- Vykonáva opravu malých elektrických zariadení, spolupracuje s externými dodávateľmi pri zabezpečovaní elektroinštalácií
- Asistencia a kontrola kvality servisných činností dodávateľských spoločností
- Spolupracuje s revíznym technikom, odstraňuje zistené závady
- Špecifikuje potrebný materiál a náhradné diely potrebné pre odstránenie závad
- Podľa požiadaviek z oddelení bezodkladne odstraňuje poruchy na el. zariadeniach
- Číta a zodpovedá za dodržiavanie technickej dokumentácie
- Navrhuje rozmiestnenia elektrického vedenia
- Zodpovedá za správne vysekávanie otvorov a rýh do stien a podláh pri zavádzaní kabeláže.
- Zabezpečuje odblankovávanie elektrických vodičov a káblov
- Zabezpečuje a zodpovedá za zapájanie elektrických vypínačov, zásuviek, rozvádzačov, spínačov, prípojok, ističov, poistiek, transformátorov, svietidiel a ostatných zariadení.
- Zodpovedá za diagnostikovanie a odstraňovanie porúch a chýb na elektrickom vedení.

Nemocnica Bory novým zamestnancov ponúkne okrem atraktívnych pracovných podmienok a možnosti kontinuálneho vzdelávania aj balíček benefitov orientujúcich sa na rovnováhu medzi pracovným a osobným životom. Viac o benefitoch nájdete tu: https://www.procare.sk/benefity-a-vz...

Ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate uvedené kvalifikačné predpoklady, prosím zašlite nám svoj štrukturovaný životopis.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

0

- Vyučený v obore silnoprúdová elektrotechnika – prevádzkový elektrikár alebo stredoškolské s maturitou (silnoprúdová elektrotechnika)
- Oprávnenie na vykonávanie činnosti min. v zmysle § 22, vyhl. 508/2009 Zz.
- Prax v odbore min. 2 roky, prax v odbore 5 a viac rokov je výhodou
- Tímovosť, rešpekt, zodpovednosť
- Empatická a profesionálna komunikácia
- Flexibilita - neustále zlepšovanie, neustále učenie sa
- IT gramotnosť - praktická práca s PC (Word, excel) a internetom

Liečiť a pomáhať, to si vyžaduje veľkých ľudí, s ktorými spoločne budujeme lepšie zdravotníctvo na Slovensku
• Investujeme, inovujeme a zavádzame nové procesy.
• K pacientom pristupujeme zodpovedne a s rešpektom.
• Neustále zvyšujeme bezpečnosť a kvalitu poskytovanej zdravotnej starostlivosti.
• Staráme sa o odborný rozvoj našich zamestnancov.
www.procare.sk
www.svetzdravia.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Svet zdravia, a.s.
Einsteinova 23-25
851 01 Bratislava 5

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Kantorová
E-mail: poslať životopis