Pridať inzerát

Ambulantná sestra - Stomatológia (PLK Centrál)

ProCare, a.s., Svet zdravia, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 739 EUR/mesiacod 739 EUR / mes. - plat sa odvíja od dosiahnutého vzdelania a špecializácie + garantované mesačné odmeny
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-poskytovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti o pacientov
- vedenie ošetrovateľskej dokumentácie o pacientovi
- realizácia výkonov zodpovedajúcim dosiahnutej kvalifikácie, podľa ošetrovateľského plánu v súlade s najnovšími poznatkami a zásadami

- stabilné pracovné miesto
- plný úväzok, klasický pravidelný pracovný čas
- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra polikliniky
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť kariérneho a osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Požiadavky na zamestnanca

Liečiť a pomáhať, to si vyžaduje veľkých ľudí, s ktorými spoločne budujeme lepšie zdravotníctvo na Slovensku
• Investujeme, inovujeme a zavádzame nové procesy.
• K pacientom pristupujeme zodpovedne a s rešpektom.
• Neustále zvyšujeme bezpečnosť a kvalitu poskytovanej zdravotnej starostlivosti.
• Staráme sa o odborný rozvoj našich zamestnancov.
www.procare.sk
www.svetzdravia.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Svet zdravia, a.s.
Einsteinova 23-25
851 01 Bratislava 5