Pridať inzerát

Nákupca

ProCare, a.s., Svet zdravia, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 900 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ako nákupca v našej firme budeš spoločne s kolegami (celkovo je nás 13) zabezpečovať špeciálny zdravotnícky materiál a lieky pre celú našu sieť nemocníc a polikliník
- zabezpečovanie celého procesu od zberu požiadaviek, cez prieskumy, elektronické aukcie, vyjednávania až po prípravu podkladov pre podpis zmluvy alebo vystavenie objednávky
- pokiaľ máš vedomosti aké sú kategórie liekov, čo znamená TEP, dezinfekčný plán a čo sa používa na operačných sálach pri operáciách, tak máš veľkú výhodu
- väčšina nákupných procesov prebieha elektronicky v ERP Oracle
- interná komunikácia s nemocnicami a poliklinikami a externá s dodávateľmi
- miesto výkonu práce: Košice alebo Bratislava

- príjemný profesionálny kolektív
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti
- kolegovia ťa naučia všetko potrebné a poskytnú ti pomocnú ruku
- stabilný prísun nových rôznorodých podnetov budeš mať zaistený

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, Zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Prax v nákupe alebo vo verejnom obstarávaní min. 2 roky (výhodou), šikovný absolvent/ka má tiež šanc
2

- ERP Oracle (výhodou)
-Samostatnosť, zodpovednosť
-Komunikatívnosť
-Schopnosť riešiť efektívne kritické situácie
-Out-of-the-box thninking - Inovatívne myslenie (kreativita)
-Oceníme flexibilitu, aktívny prístup, dodržiavanie pravidiel a schopnosť určiť si priority.
-Skúsenosti s procesom nákupu a logistikou ŠZM a liekov pre nemocnice (výhodou)
-Prax v nákupe alebo vo verejnom obstarávaní min. 2 roky (výhodou), šikovný absolvent/ka má tiež šancu

Liečiť a pomáhať, to si vyžaduje veľkých ľudí, s ktorými spoločne budujeme lepšie zdravotníctvo na Slovensku
• Investujeme, inovujeme a zavádzame nové procesy.
• K pacientom pristupujeme zodpovedne a s rešpektom.
• Neustále zvyšujeme bezpečnosť a kvalitu poskytovanej zdravotnej starostlivosti.
• Staráme sa o odborný rozvoj našich zamestnancov.
www.procare.sk
www.svetzdravia.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Digital park II. Einsteinova 23-25
851 01 Bratislava 5