Pridať inzerát

Analytik reportingu

ProCare, a.s., Svet zdravia, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda od 1200 - 1500 EUR brutto (naša ponuka môže byť vyššia a môže obsahovať ďalšie formy bonusov, v závislosti od skúseností a profilu kandidáta.)
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vytváranie reportov z rôznych oblastí v BI nástroji
• Spoluprácu s dátovými analytikmi pri definícii zdrojov
• Komunikáciu s controllingom ohľadom požiadaviek na nové reporty, udržiavanie existujúcich reportov
• Príprava podkladov na prezentácie pre manažment spoločnosti
V tíme privítame nového člena, ktorý chce pracovať s dátami, má rád systematickosť a rád sa učí nové veci.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná mzda od 1200 - 1500 EUR brutto (naša ponuka môže byť vyššia a môže obsahovať ďalšie formy bonusov, v závislosti od skúseností a profilu kandidáta.)

Priateľský kolektív namiešaný zo správneho pomeru skúsenosti, inovatívnosti, kreativity, ochoty a podpory.

Rôzne benefity pre tvoje
• zdravie : program celoročnej starostlivosti v poliklinikách ProCare pre teba a tvojich blízkých, Zamestnanecká zľava v lekárňach Dr. Max
• voľný čas, kultúru, rodinu a deti: Karta MULTISPORT, lístky divadelné predstavenia, Mikulášske balíčky
• na budovanie tímového ducha- rôzne spoločné tímové aktivity a akcie

V prípade, že máte záujem o túto pozíciu, vyplňte formulár a pripojte svoj životopis. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.
Po starostlivom posúdení životopisov budeme telefonicky kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola.
Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT fakulty, Ekonomika, MAT/FYZ

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Orientáciu v dátových štruktúrach a databázach
• Zvedavosť a chuť učiť sa nové nástroje a biznis problematiku
• Samostatnosť, zodpovednosť
• Komunikatívnosť

Znalosť práce s dátami v Exceli a BI nástrojov je vítaná

Liečiť a pomáhať, to si vyžaduje veľkých ľudí, s ktorými spoločne budujeme lepšie zdravotníctvo na Slovensku.
• Investujeme, inovujeme a zavádzame nové procesy.
• K pacientom pristupujeme zodpovedne a s rešpektom.
• Neustále zvyšujeme bezpečnosť a kvalitu poskytovanej zdravotnej starostlivosti.
• Staráme sa o odborný rozvoj našich zamestnancov.

Rozvíjame dopravnú zdravotnú službu, ako kľúčovú výhodu siete.

www.svetzdravia.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Digital park II. Einsteinova 23-25
851 01 Bratislava 5

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Dovinová
Tel.: +421905874813
E-mail: poslať životopis