Pridať inzerát

Autoelektrikár

PROCAR, a.s.

  • Miesto práce: Demänovská cesta 800, Liptovský Mikuláš-Demänová
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacK základnej mzde sa mesačne vyplácajú odmeny.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie mechanických a elektrických opráv v nákladnom servise vozidiel
- v spolupráci s dielňou hodnotí a určuje potrebnosť náhradných dielov na výmenu
- aktívne komunikuje s vedúcim dielne a prijímacím technikom ohľadom zákaziek
- zúčastňuje sa na skúšobných jazdách

- stabilné pracovné miesto
- školenia a vzdelávanie, možnosť profesionálneho rastu
- práca v stabilnom a dynamickom kolektíve
- stravovanie vo firemnej jedálni
- odmeňovanie (základná mzda + odmeny)

uchádzači, ktorí budú spĺňať naše požiadavky, budú pozvaní na osobný pohovor telefonicky alebo emailom

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2022 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

Vodičský preukaz

B, C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predchádzajúca prax v servise nákladných vozidiel je výhodou
- praktické myslenie, technická gramotnosť
- spoľahlivosť, manuálna zručnosť

Spoločnosť PROCAR, a.s., je obchodno-výrobná spoločnosť s viac ako 20 ročným pôsobením na trhu. Sme autorizovaným partnerom značky MAN, IVECO a vykonávame servis nákladných vozidiel a dopravnú činnosť. Ponúkame predaj nových nákladných vozidiel, návesov, jazdených vozidiel. Zaoberáme sa taktiež výrobou, predajom a servisom nadstavieb na nákladné vozidlá. Spoločnosť zabezpečuje záručný a pozáručný servis značky CARRIER - chladiace agregáty.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov