Pridať inzerát

Asistenčná služba pri dopravnej nehode

ProAssist s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600€ + osobné ohodnotenie (individuálna dohoda)
  • Termín nástupu: od 15.10.2019
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce je pomoc pri dopravných nehodách, škodových udalostiach a poruchách. Výjazdové vozidlo ide priamo na miesto nehody, kde poskytuje v prvom rade pomoc, zabezpečenie miesta aby sa zabránilo ďalším škodám na majetku či zdrav, v prípade potreby zabezpečí odťahovú službu ak si to situácia vyžaduje, poskytne všetky potrebné informácie o ďalšom postupe. Výjazd vozidlom v rámci Bratislavy a blízkeho okolia.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

600€ + osobné ohodnotenie (individuálna dohoda)

Možnosť služobného vozidla aj na súkromné použitie (podľa dohody), služobný mobilný telefón, pohyblivá pracovná doba, extra finančné hodnotenie k výplate, dobrý kolektív

Informácie o výberovom konaní

1) Treba poslať životopis (prípadne s fotografiou)
2) Vhodného uchádzača na zamestnanie budeme kontaktovať a pozveme na osobný pohovor
3) Osobný pohovor cca 30min
Všetky ostatné a dôležité informácie poskytneme osobne na pohovore.
Práca sa dá vykonávať aj popri inom zamestnaní
Výška uvádzanej mzdy je len spodná hranica
Pracovná doba a nástup sa dá individuálne dohodnúť
V prípade bližších informácií ohľadom spoločnosti nájdete na www.proassist-slovakia.sk, alebo

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava, asistenčná služba, cestná služba, služba motoristom

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť orientovať sa v Bratislave a okolí, samostatnosť, komunikatívnosť, zvládať stres, flexibilnosť, príjemné vystupovanie, spoločenský.
Výhodou je: bydlisko vrámci Bratislavy, Muž cca 25r - 45r

Bezplatná asistenčná služba pri dopravných nehodách

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vigľašská 5
851 07 Bratislava

Kontakt