Pridať inzerát

Kontrolór kvality

ProAct People Slovensko, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: SNP 768/150, 013 24 Strečno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac- priemerná mzda: 1070€ - 1200€ / mesiac - dochádzkový bonus 40€/mesiac - výkonnostný bonus až 120€/mesiac - zimný, letný bonus - všetky zákonné príplatky - stravné v hodnote 5,40€/odpracovaný deň
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie medzioperačnej a výstupnej kontroly
- vizuálna kontrola, kontrola nedeštruktívnou metódou
- kvalitatívna kontrola tvarových a rozmerových odchýlok podľa inšpekčných lisov a výkresovej dokumentácie
- práca s kontrolným upínačom
- aplikácia získaných poznatkov zo školení do praxe
- kompletné meranie všetkých výliskov
- zodpovednosť za kvalitu kontrolovaných produktov
- spĺňa normu, akceptuje a dodržiava pravidlá 3J55, BOZP, ochrany ŽP
- účasť na školeniach, kurzoch a mítingoch
- práca na 3 zmeny, práca je svojou fyzickou náročnosťou vhodná skôr pre mužov

- 13. a 14. plat
- doprava ZDARMA zo smeru Martin, Vrútky, Turčianske Teplice - zabezpečená firemnými autobusmi
- zo smeru Žilina - príspevok na cestovné cca 30 - 40€ mesiac

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v automobolovom priemysle,hlavný subdodávateĺ pre Kia, Hyundai, VW, Audi.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

prax na oddelení kvality vítaná, nie nutná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- manuálna zručnosť

Sprostredkovanie práce

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov