Pridať inzerát

Letná brigáda: balenie čokoládových výrobkov Senec

ProAct People Slovensko, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,58 EUR/hod.dochádzkový bonus 60 €
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-manuálne balenie čokolád do krabíc rôznych veľkostí a rozmerov
- jedná sa o brigádu na obdobie od júna do novembra 2021
- práca v stoji pri pracovnom stolíku
- nutný zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve
- vhodné ako letná brigáda pre študentov, prijímame aj väčšie partie
-2 zmenná prevádzka, pracovný čas od 06-14:15h a od 14:15-22:30h
- doprava zabezpečená zo smerov: Horná Kráľová, Močenok, Veča, Šaľa, Galanta, Senec, Sládkovičovo, Veľké Úľany, Jelka, Hrubá Borša, Žihárec, Tešedíkovo, Diakovce, Dvory nad Žitavou, Rubáň, Nové Zámky, Jatov, Tvrdošovce
- mzda: 3,30€ v čistom + dochádzkový bonus 60 € , študenti denného štúdia 3,58 € + dochádzkový bonus

V prípade záujmu nás kontaktujte: 0915 780 800, 0915 243 545 alebo trnava@proactpeople.sk alebo na www.proactpeople.sk

zabezpečené ubytovanie

V prípade, že Vás daná ponuka zaujala prosíme Vás o zaslanie životopisu na doleuvedenú emailovú adresu.
Pre množstvo reakcií, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate.
K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné Vašu žiadosť ďalej spracovať:
„ Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Proact People Slovensko, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zak. č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Logistika, balenie, expedícia

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Počet rokov praxe

0

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť

Sprostredkovanie práce

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Proact People Slovensko s.r.o.

91701 Trnava