Operátor zákazníckej podpory eshopu s rumunským jazykom Operator de asistență clienți e-shop în limba română

Pro-Tech Agency, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Janka Jesenského 60, Zvolen
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ovládaš plynule rumunský jazyk?
Ak máš komunikačného ducha, pridaj sa do nášho tímu, kde Tvoj potenciál nezostane nevyužitý!
Hľadáme šikovného, energického človeka, ktorý svojím nadšením a pozitívnym prístupom podporí nie len dobré fungovanie eshopu, ale aj príjemnú a veselú atmosféru v kolektíve.

Aká bude tvoja náplň práce?
- telefonická a mailová komunikácia so zákazníkmi v rumunskom jazyku
- telefonická a mailová komunikácia s obchodnými partnermi
- reporting nadriadenému
- administratívna činnosť
- práca s internetom
- podrobný prehľad o produktoch

Nejedná sa o telemarketing ani o vyhľadávanie nových zákazníkov.

Jedná sa o kumulatívnu funkciu.

PREPLÁCANÝ PRÍSPEVOK NA CESTU
Voľné víkendy a sviatky
Zľavy na produkty
Stravné lístky
Práca v mladom kolektíve
Zabezpečený bezplatný pitný režim: minerálne a ochutené vody, čaje, chutná káva
Jednozmenný pracovný čas od 8:30 do 17:00

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Rumunský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť
Príjemné a kultivované vystupovanie, schopnosť vyjadrovania sa
Samostatnosť a zodpovednosť
Vysoké pracovné nasadenie
Analyzovanie a riešenie problémov
Základné vedomosti o náradí výhodou

Pro-Tech Shop, s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou, ktorá pôsobí na Slovenskom, Českom, Maďarskom a Rumunskom trhu. Predmetom podnikania je predovšetkým predaj a distribúcia kvalitných strojov a náradia, tovaru pre domácnosť a elektro.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Daniela Štulrajterová
Tel.: +421911114491
E-mail: poslať životopis