Pridať inzerát

Montér dopravníkov do Poľska

Pro mont ms, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Poľsko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 000 EUR/mesiacPonúkaná začiatočná mzda je na úrovni 3000€/mes v čistom.
  • Termín nástupu: 29.5.22 resp. dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž dopravníkov v automobilovom priemysle v Poľsku.
Práca vhodná pre zručných montérov.
Firma má stabilný team 20 dlhoročných zamestnancov, ktorý aktuálne rozširuje o štyroch nových pracovníkov.

- dopravu a ubytovanie zabezpečuje a hradí zamestnávateľ,
- v prípade obojstrannej spokojnosti možnosť dlhodobého zamestnania na dobu neurčitú.
- práca v slovenskej rodinnej strojárskej firme s celosvetovým pôsobením,
- stabilné pracovné miesto aj v neistých časoch,
- zaujimavá, nie monotónna práca,
- práca v 99% len na dennú smenu.

Uchádzači o pozíciu nás môžu kontaktovať telefonicky alebo zaslať svoj životopis e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- manuálna zručnosť podmienkou,
- dobré technické myslenie,
- schopnosť čítať technické výkresy výhodou (nie je nutnosťou),
- praktické skúsenosti na obdobnej pozícií,
- ovládanie AJ, NJ alebo FR jazyka výhodou,
- spoľahlivosť.

Firma Pro mont ms, s.r.o. už viac ako 15 rokov zabezpečuje výrobu a montážne práce pre svoje partnerské firmy prevažne v krajinách západnej Európy so zameraním na dopravníkové systémy, priemyselné roboty a lakovacie kabíny v automobilovom priemysle. V súčastnosti firma investuje do inovatívnych výrobných technológií a rozširuje svoj tím.

www.promontms.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov