Pridať inzerát

Konštruktér (pre 3D plazmu)

Pro mont ms, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Biskupa Klucha, Močenok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacUvedená mzda je základ, finálna mzda bude upravená po osobnom pohovore a bude zodpovedať schopnostiam a zručnostiam uchádzača.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba rezných programov a technická kreativita pri rezaní ocele 3D plazmou od Microstepu. Podieľanie sa na procese predaja a marketingu. Detaily na: https://www.promontms.sk/sluzby/rezanie-plazmou

- kompletné zaškolenie, predchádzajúce skúsenosti nie sú podmienkou,
- práca v rodinnej strojárskej firme s celosvetovým pôsobením,
- stabilné pracovné miesto aj v neistých časoch,
- individuálny prístup a mzdové ohodnotenie priamo úmerné schopnostiam,
- zaujmavá práca s jedným z najmodernejších páliacich strojov na trhu,
- podieľanie sa na zaujímavých zahraničných projektoch.
- práca v mladom kolektíve,
- možnosť kariérneho rastu a vzdelávania.

Životopisy prosíme zasielať e-mailom. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske zameranie

Ostatné znalosti

AutoCAD - Úplný začiatočník
SolidWorks - Úplný začiatočník

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- precíznosť
- efektivita práce a organizovanosť
- spoľahlivosť

Firma Pro mont ms, s.r.o. už viac ako 15 rokov zabezpečuje výrobu a montážne práce pre svoje partnerské firmy prevažne v krajinách západnej Európy so zameraním na dopravníkové systémy, priemyselné roboty a lakovacie kabíny v automobilovom priemysle. V súčastnosti firma investuje do inovatívnych výrobných technológií a rozširuje svoj tím.

www.promontms.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov