Pridať inzerát

Manager pre vývoj Automation platform

Pro HR

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 4 000 EUR/mesiac(finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta)*
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jeho úlohou bude koordinovať vývoj vybudovania platformy pre automatizáciu testovania. Nastaviť, testovacie plány a automatizáciu testovacích prostredí, koordinácia automation engineerov , developerov.

Náplň:
• riadenie a príprava plánu vývoja automatizovaného prostredia, metodológie a nástrojov (pre automatizované testovanie, performance testy, SIT, regresné testy) v súladu s plánom projektu , zodpovednosť za kvalitu nasadených riešení
• Je to vysoko špecializovaná technická rola, líder pre vybudovanie automatizovaného testovacieho prostredia a deploymentu, platformy pre Quality Engineering/Assurancce.
- Cross-organisation pozícia
- Spolupracuje približne so 100+ ľuďmi celosvetovo v rámci celej organizácie
- zmena testovacích procedúr založená na analýze
• koordinácia celého procesu testovania a sledovanie QA a KPI
• kontrola kvality procesu testovania a navrhnutia vhodných opravných postupov k vyriešeniu zistených nedostatkov
• kontrola a reporting plnenia plánu testov
• zabezpečenie náležitej dokumentácie pre manažment
• tvorba test cases, scenario, realizácia a vyhodnocovanie testov

systém benefitov
vzdelávanie, kurzy
časová flexiblita

* Podľa Zákona o službách zamestnanosti 5/2004 Z. z., § 62 ods. 2, sme povinní uvádzať sumu základnej zložky mzdy. Konečná výška Vašej skutočnej mzdy je odvodená od Vašich odborných skúseností, znalostí, zručností a toho ako zodpovedajú požiadavkám konkrétnej pozície.

Prosíme kandidátov, ktorí prejavili záujem o pracovnú pozíciu, aby poslali C.V. na E-mail: anna.spasova@prohr.sk.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Stabilná IT spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

testing, development
5

- vysokoškolské vzdelanie (technické, IT, telekomunikácie)
- Minimum 5 rokov skúsenosti s riadením automatizácie IS
- Silné technické pozadie, silné technické znalosti s kódovaním, testovaním, kvalitou kódu, ideálne bývalý developer z Software Service spoločnosti.
- skúsenosti s vedením celej testovacej fázy projektu
- skúsenosti s test. metodológiami , návrhom a automatizáciou testovacieho prostredia & deploymentu
- skúsenosti s koordinovaním celého procesu testovania (od prípravy dát, prostredia, cez proces tvorby plánov, scenárov až po samotné testovanie)
- znalosť rôznych typov testov a testovacích nástrojov
- výborné analytické schopnosti, identifikácia problému, určenie riešenia, logické myslenie, komunikačné zručnosti, prezentačné zručnosti

Pro HR, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť špecializujúca sa na oblasť služieb recruiting & selection, executive search a HR consulting. Svojim klientom poskytujeme individuálny prístup k riešeniu otázky zabezpečenia kvalifikovaných zamestnancov. Pro HR realizuje vyhľadávanie a výber kandidátov aktívnym a priamym spôsobom prostredníctvom služieb recruiting & selection a executive search.

Konzultanti spoločnosti permanentne mapujú trh, poznajú aký typ zamestnancov sa nachádza v spoločnostiach s podobným zameraním klienta, príp. konkrétne vhodné pozície s ich náplňou a zodpovednosťami v iných spoločnostiach. Na základe ich znalosti je možné priamo osloviť potenciálne vhodného kandidáta s požadovaným súborom znalostí a skúsenosti.

Spoločnosť Pro HR, s.r.o. sa v oblasti vyhladávania a výberu kandidátov špecializuje na cieľovú skupinu:
1. nižší, stredný, vyšší manažment
2. špecializované pozície – financie, predaj & marketing, logistika & nákup, procesy a kvalita, project management & stratégia + support, CRM
3. IT/telco technické pozície, Help Desk pozície (IT a telco špecialisti, programátori, analytici, SW architekti, projektoví manažéri, atď.)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pro HR
Šustekova 49
851 04 Bratislava

Kontakt