Pridať inzerát

Pekár/ pomocná sila v pekárni

Pro Gastro s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Gessayova, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,74 - 8,07 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď / podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zručný/á pekár/ka do malej rodinnej pekárne v Petržalke (Gessayova 9)

KOHO POTREBUJEME?
Hľadáme pekára/pekárku, ktorý/á má skúsenosti v gastronómii, či už sú profesionálne alebo z "domácej dielne" alebo len jednoducho má rád pečenie koláčov a pečiva.
TRVALÝ AJ SKRÁTENÝ PRACOVNÝ POMER ALEBO BRIGÁDA.
Študent, dôchodca, robotník, psychicky vyčerpaný manažér, či znudený úradník.

ČO BUDETE ROBIŤ?
Jednoduchá manuálna práca, ktorá si však vyžaduje precíznosť, starostlivosť a čistotu.
Jadro našej práce spočíva v zarábaní a tvarovaní cesta do podoby žemiel, ktoré kvasíme, pečieme a dodávame autom do množstva bratislavských hamburgerových podnikov.
Do nášho sortimentu patrí aj slané a sladké pečivo, koláče, či torty, ktoré cez týždeň predávame v našej kaviarni.

ČO PONÚKAME?
Pracovná doba: Od Pondelka do Piatku, medzi 05:30 až 11:30.
Pečivo pre Vás a Vašu domácnosť grátis
Ranná káva pre pekára a pitný režim
Výhľad na behajúcu veveričku pomedzi borovice
Fajčiarske pauzy pred prácou a po práci (rozumej - nefajčíme počas pracovnej doby)
Tímovú pohodu a mentálny oddych pri repetitívnych ajurvédnych pohyboch rúk a celého tela.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Výroba pekárenských výrobkov - Pekáreň

Adresa spoločnosti

Gessayova
85103 Bratislava