Pridať inzerát

Pomocná sila do pekárne

Pro Gastro s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Gessayova, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,74 - 8,07 EUR/hod.odmeny podľa zásluh
  • Termín nástupu: po dohode
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zručný/á pekár/ka do malej rodinnej pekárne v Petržalke (Pekáreň Háj - Gessayova 9)

KOHO POTREBUJEME?
Hľadáme pekára/pekárku, ktorý/á má skúsenosti v gastronómii, či už sú profesionálne alebo z "domácej dielne" alebo len jednoducho má rád pečenie koláčov a pečiva.

Študent, dôchodca, robotník, psychicky vyčerpaný manažér, či znudený úradník.

ČO BUDETE ROBIŤ?
Jednoduchá manuálna práca, ktorá si však vyžaduje precíznosť, starostlivosť a čistotu.
Vaša práca bude spočívať vo výrobe čerstvých brioškových žemlí - od zamiesenia cesta, cez jeho váženie a tvarovanie, až po pečenie a nakladanie do debničiek. Žemle následne putujú do burgrárni a reštaurácii po celej Bratislave.

ČO PONÚKAME?
Pracovná doba: aj napriek tomu, že práca prebieha v pekárni, naša prevádzka je len jednozmenná, čiže chodíte vždy len ráno resp. doobeda, medzi 05:00 až 12:00 hod.(prípadne aj dlhšie alebo kratšie- po dohode).

Pečivo pre Vás a Vašu domácnosť grátis

Ranná káva pre pekára a pitný režim

Výhľad na behajúcu veveričku pomedzi borovice

Fajčiarske pauzy pred prácou a po práci (rozumej - nefajčíme počas pracovnej doby)

Počas pandémie sme boli otvorení podľa našich otváracích hodín- nemuseli sme zatvoriť ani nikoho prepustiť

Tímovú pohodu a mentálny oddych pri repetitívnych ajurvédnych pohyboch rúk a celého tela.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pekáreň a bistro Háj s remeselnou, ručnou výrobou pečiva a zákuskov. S lokálnymi dodávateľmi- výberová káva (pražiareň na Obchodnej ulici), vína z malých Karpát a remeselné pivká zo Slovenska.