Špecialista kompletizácie objednávok pre zákazníkov (potraviny, drogéria)

PRO Business Solutions s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacs príplatkami priemerná mzda na pozícii v ČISTOM 1.000 EUR
  • Termín nástupu: ihneď resp. dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kompletizácia a kontrola objednávok prijatých z e-shopu podľa požiadavky zákazníka, ide predovšetkým o potraviny, drogériu a spotrebný tovar
- kontrola kvality a trvanlivosti tovaru pred pridaním do objednávky
- príprava paliet k odvozu (obalenie fóliou, súpis tovaru na palete)
- zabezpečenie distribúcie objednávky podľa plánu rozvozu a lokality
- komunikácia s ostatnými pracovníkmi prevádzky
- komunikácia a spolupráca s vodičmi, ktorí zabezpečujú rozvoz zákazníkom
- udržiavanie si prehľadu v sortimente tovaru

- 400€ ročne na nákup potravín a spotrebného tovaru
- s príplatkami priemerná mzda na pozícii v ČISTOM 1.000 EUR
- trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú ihneď po nástupe
- práca v stabilnej a spoľahlivej nadnárodnej spoločnosti
- pri bydlisku mimo Bratislavy možnosť poskytnutia ubytovania
- 5 dní dovolenky navyše

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie aktuálneho profesijného životopisu, ktorý starostlivo posúdime a následne Vás budeme informovať o záujme pozvať Vás na pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Našim klientom je nadnárodná spoločnosť prevádzkujúca e-shop a vlastné prevádzky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Spoločnosť PRO Business Solutions s.r.o. vám ponúka spoluprácu pri personálnom poradenstve, sústreďujeme sa najmä na poskytovanie personálnych služieb. Pre firemných klientov už viac ako 4 roky úspešne nachádzame nových zamestnancov najmä formou headhuntingu a recruitmentu.
Vieme pre vás zastrešiť personálne služby od výberu zamestnancov až po zisťovanie informácií o ich názoroch, postojoch, či motivácii formou prieskumov.
Hodnoty ako úcta či rešpekt ku klientom sú pre nás samozrejmosťou. Sme profesionáli a vážime si váš čas. Našou snahou je spoznať vaše reálne potreby a pomôcť vám ich naplniť.
PRO Business Solutions - Vaše riešenia

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Cukrová 14
81108 Bratislava