Pridať inzerát

Obchodný zástupca - zahraničné trhy

PRO Business Solutions s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešovský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac1.200 € brutto fix mesačne + 240 € variabilná zložka + ročný bonus vo výške 1% zo zrealizovaných akvizícií
  • Termín nástupu: ihneď resp. dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za vyhľadávanie (najmä telefonické) nových klientov v zahraničí (najmä Rakúsko, Nemecko, Švajčiarsko a Belgicko)
- prieskum trhu a vyhodnocovanie výstupov za účelom vytvárania nových potenciálnych trhov v rámci EU
- aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných podmienok
a udržiavanie obchodných štandardov na zverenom trhu
- prieskum konkurencie, sledovanie cien, trendov a produktového portfólia
na zverených trhoch
- vyhľadávanie a získavanie nových sprostredkovateľov na zverenom trhu, vedenie vytvorenej siete sprostredkovateľov
- aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov (anglický alebo nemecký jazyk)
- prezentácia a optimalizácia portfólia produktov a služieb, spolupráca pri tvorbe cenových kalkulácií klientom
- riadenie platobnej morálky zverených zákazníkov- monitorovanie trhu,
- marketingové aktivity, reportovanie,
- vypracovávanie analýz trhu a predaja

- práca v stabilnej spoločnosti,
- priestor pre ďalšie vzdelávanie a osobný rozvoj,
- notebook, mobilný telefón,
- v prípade služobných ciest je k dispozícii služobné auto z vozového parku
- motivujúce bonusy k fixnému platu

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za zaslanie aktuálneho CV v slovenskom jazyku. Kontaktovaní budú len uchádzači spĺňajúci požiadavky inzerovanej pozície.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonómia , technické zameranie

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

obchodný zástupca
2

- pôsobenie na podobnej pozícii aspoň 2 roky
- anglický jazyk na plynulej úrovni (min. B2)
- nemecký jazyk výhodou
- vyjednávacie zručnosti
- skúsenosti s vybavovaním eventuálny sťažností a reklamácii
- samostatnosť- schopnosť riešiť problémy
- plánovanie a organizovanie práce- bezúhonnosť

Spoločnosť PRO Business Solutions s.r.o. vám ponúka spoluprácu pri personálnom poradenstve, sústreďujeme sa najmä na poskytovanie personálnych služieb. Pre firemných klientov už viac ako 4 roky úspešne nachádzame nových zamestnancov najmä formou headhuntingu a recruitmentu.
Vieme pre vás zastrešiť personálne služby od výberu zamestnancov až po zisťovanie informácií o ich názoroch, postojoch, či motivácii formou prieskumov.
Hodnoty ako úcta či rešpekt ku klientom sú pre nás samozrejmosťou. Sme profesionáli a vážime si váš čas. Našou snahou je spoznať vaše reálne potreby a pomôcť vám ich naplniť.
PRO Business Solutions - Vaše riešenia

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Cukrová 14
811 08 Bratislava