Pridať inzerát

Vedúci skladového hospodárstva

PRO Business Solutions s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešovský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 350 EUR/mesiacuvedená mzda je aj vrátane variabilnej zložky
  • Termín nástupu: ihneď resp. dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu nášho klienta hľadáme skúseného kandidáta, ktorý má skúsenosti s riadením skladu vo výrobnom podniku ako aj s vedením zvereného tímu spolupracovníkov.
Hlavné zodpovednosti úspešného kandidáta sú nasledovné:

- riadenie a udržiavanie skladov v súlade s internými pravidlami spoločnosti
- koordinácia tímu skladníkov a plánovanie pracovných zmien
- organizovanie a riadenie logistických procesov (príjem a výdaj materiálu)
- dohľad nad prijímaním a vyskladňovaním materiálových a tovarových zásob
- dozeranie na správnosť uskladňovania a manipulovania s tovarovými zásobami
- zabezpečenie súladu fyzického a účtovného stavu zásob
- navrhovanie opatrení zameraných na optimalizovanie procesov skladového hospodárstva
- vykonávanie riadnej, priebežnej a mimoriadnej inventarizácie skladových zásob
- kontrolovanie dodržiavania bezpečnostných, protipožiarnych predpisov

- práca v stabilnej spoločnosti,
- priestor pre ďalšie vzdelávanie a osobný rozvoj,
- notebook, mobilný telefón,
- motivujúce bonusy k fixnému platu

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie aktuálneho CV v slovenskom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, skladové hospodárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
ERP - Enterprise Resource Planning - pokročilý

Počet rokov praxe

vedúci skladu
3

- prax aspoň 3 roky na podobnej pozícii vo výrobnom podniku
- anglický jazyk - výhoda
- znalosť v oblasti analýzy trhových a dodacích podmienok
- skúsenosti s riadením tímu
- koordinácia manipulačných a skladových procesov
- znalosť problematiky skladového hospodárstva, inventarizácie tovaru
- práca v ERP systéme - modul skladové hospodárstvo
- plánovanie a organizovanie práce
- precíznosť , spoľahlivosť

Spoločnosť PRO Business Solutions s.r.o. vám ponúka spoluprácu pri personálnom poradenstve, sústreďujeme sa najmä na poskytovanie personálnych služieb. Pre firemných klientov už viac ako 4 roky úspešne nachádzame nových zamestnancov najmä formou headhuntingu a recruitmentu.
Vieme pre vás zastrešiť personálne služby od výberu zamestnancov až po zisťovanie informácií o ich názoroch, postojoch, či motivácii formou prieskumov.
Hodnoty ako úcta či rešpekt ku klientom sú pre nás samozrejmosťou. Sme profesionáli a vážime si váš čas. Našou snahou je spoznať vaše reálne potreby a pomôcť vám ich naplniť.
PRO Business Solutions - Vaše riešenia

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Cukrová 14
811 08 Bratislava