Pridať inzerát

Vedúci oddelenia expedície a internej dopravy

PRO Business Solutions s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešovský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 350 EUR/mesiacuvádzaná mzda je vrátane variabilnej zložky
  • Termín nástupu: ihneď resp. dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu nášho klienta hľadáme šikovného kandidáta, ktorý má skúsenosti s riadením oddelenia expedície a internej dopravy vo výrobnom podniku.
K základným zodpovednostiam úspešného kandidáta patrí:

- organizovanie interného a externého transportu (SR, ČR, Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko, Belgicko).
- operatívne riešenie vzniknutých situácií
- spolupráca pri výbere dodávateľov prepravných a logistických služieb
- koordinácia tímu expedientov a plánovanie pracovných zmien
- dohľad nad prijímaním a vyskladňovaním výrobkov z expedičných skladov
- zabezpečenie súladu fyzického a účtovného stavu zásob
- navrhovanie opatrení zameraných na optimalizovanie logistických procesov
- dozeranie na správnosť uskladňovania a manipulovanie s hotovými výrobkami
- operatívne riadenie tímu (16 spolupracovníkov)

- práca v stabilnej spoločnosti,
- priestor pre ďalšie vzdelávanie a osobný rozvoj,
- notebook, mobilný telefón,
- motivujúce bonusy k fixnému platu

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie aktuálneho CV v slovenskom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

priemyselnlogistika, riadenie dopravných a logistických procesov

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
ERP - Enterprise Resource Planning - pokročilý

Počet rokov praxe

vedúci expedície
3

- prax aspoň 3 roky na podobnej pozícii vo výrobnom podniku
- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka VÝHODOU
- stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie v oblasti priemyselnej logistiky, riadenia dopravných a logistických procesov
- znalosť v oblasti koordinácie dopravných, manipulačných a skladových procesov a logistických systémov
- skúsenosti s vytváraním interných smerníc a metodík pre oblasť logistiky a expedície
- práca v ERP systéme - modul skladové hospodárstvo
- skúsenosti s vedením a motivovaním tímu
- efektívna komunikácia
- precíznosť, samostatnosť, spoľahlivosť

Spoločnosť PRO Business Solutions s.r.o. vám ponúka spoluprácu pri personálnom poradenstve, sústreďujeme sa najmä na poskytovanie personálnych služieb. Pre firemných klientov už viac ako 4 roky úspešne nachádzame nových zamestnancov najmä formou headhuntingu a recruitmentu.
Vieme pre vás zastrešiť personálne služby od výberu zamestnancov až po zisťovanie informácií o ich názoroch, postojoch, či motivácii formou prieskumov.
Hodnoty ako úcta či rešpekt ku klientom sú pre nás samozrejmosťou. Sme profesionáli a vážime si váš čas. Našou snahou je spoznať vaše reálne potreby a pomôcť vám ich naplniť.
PRO Business Solutions - Vaše riešenia

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Cukrová 14
811 08 Bratislava