Pridať inzerát

Asistent riaditeľa a správca budovy

PRIVÁTNA UROLOGICKÁ AMBULANCIA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Piaristická, Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 1.12.2020

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- osobný asistent riaditeľa spoločnosti
- kompletná správa budovy, pozemku a majetku v správe zamestnávateľa
- riadenie dokumentácie k revíziám a kontrolám zariadení
- zabezpečovanie čistoty a poriadku na spravovanom majetku
- evidencia majetku v riadiacom softvéri údržby
- prísne dodržiavanie definovaných procesov a interných noriem

- príjemné a dynamické pracovné prostredie
- možnosť sebarealizácie
- práca na trvalý pracovný pomer
- mesačná odmena
- 13. plat
- stravné lístky
- rôzne firemné benefity
- jedinečná príležitosť stať sa súčasťou modernej kliniky, ktorá ponúka
nadštandartné služby a profesionálny prístup

Hľadáme muža(preferujeme) na kumulovanú pozíciu. V širšom centre Trenčína vyrástla moderná budova urologickej kliniky s najnovšími technológiami.
Tieto potrebujú šikovného, vzdelaného človeka, ktorý ich bude ovládať a spracovať.
Klinika je jedinečná a unikátna svojho druhu v slovenskom aj celoeurópskom merítku.
Ak chceš byť členom mladého ambiciózneho kolektívu a máš rád nové výzvy - neváhaj a napíš životopis a motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- ukončené vzdelanie v technickom smere
- znalosť čítania technickej dokumentácie
- výborné logické a analytické myslenie
- výborné komunikačné zručnosti
- spoločenské vystupovanie
- schopnosť riešiť problémy, flexibilita
- anglický jazyk
- lojalita

Privátna urologická ambulancia je najväčší poskytovateľ zdravotnej starostlivosti v odbore urológia, onkourlógia a detská urológia na Slovensku. Má pracoviská v troch mestách na Slovensku, od 2021 bude mať pracoviská v 6 mestách v rámci Trenčianskeho kraja. V novej modernej budove v centre Trenčína sa bude realizovať aj jednodňová operačná starostlivosť v rôznych medicínskych odvetviach. Pracovisko je veľmi moderne zariadené prístrojovou technikou, filozofia pracoviska je výrazne proklientská. Privátna urologická ambulancia je na trhu už 16 - ty rok. Nie je a nikdy nebola dlžníkom žiadnej inštitúcii alebo žiadnemu dodávateľovi, alebo zamestnancovi. Ide o progresívne sa rozvíjajúcu spoločnosť s veľkou perspektívou. Jej prioritami sú poskytovanie zdravotnej starostlivosti v odbore urológia, operačná liečba a klinické skúšanie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Privátna urologická ambulancia s.r.o.
Piaristická 8/257
91101 Trenčín