Pridať inzerát

Predavač/ka - Čašníčk/a - Prevádzkar/ka v Enoteca Primitivo

Primitivo s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hlavná 103, Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 - 7 EUR/hod.Odmeny, tringelty, zľavy, výhody, darčeky.
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia so zákazníkmi, priamy predaj a odporúčanie tovaru, obsluha zákazníkov, udržiavanie prevádzky v čistote a poriadku, kontrola zamestnancov, administratíva a podobne. Hľadáme človeka so skúsenosťami a praxou v odbore. Znalosti predaja a obsluha sú samozrejmosťou, ktoré musí uchádzač ovládať.

Práca v príjemnom a peknom prostredí, možnosť vzdelávať sa v danej oblasti, zľavy.

Hľadáme človeka so skúsenosťami a praxou v obore. Znalosti predaja a obsluha sú samozrejmosťou, ktoré musí uchádzač ovládať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastro, obchod.

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Taliansky jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - základy
MK Soft - základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

SAMOSTATNOSŤ, KOMUNIKATÍVNOSŤ, ZODPOVEDNOSŤ, PRACOVITOSŤ.

Vďaka exkluzívnej Enotece Primitivo máte od roku 2016 na dosah ruky chute a vône Talianska v Prešove, od roku 2019 aj z pohodlia vášho domova. Tento výnimočný obchod je tým najlepším sprievodcom po svete talianskych potravín, talianskeho vína, ako aj kávy, akého si môžete dopriať.

Lokalita Enotecy Primitivo je ako vystrihnutá zo skrytých a nádherných uličiek Sieny, či Florencie - nachádza sa totiž na jednej z najprestížnejších bočných uličiek Prešova, kde sa v lete plazí vinič a v zime nádherne sneží. Náš tím neúnavne pracuje, aby Vám až domov doviezol to najlepšie, čo sa v Taliansku a jeho početných regiónoch urodí. U nás nájdete vína rôznych odrôd, exkluzívne prosecco i osvedčené klasické odrody bieleho, červeného alebo ružového vína. Bohatý výber Vás čaká najmä pri potravinách, kde môžte nájsť skvelé cestoviny a omáčky, extra panenské olivové oleje, cukrovinky, koreniny a dokonca aj produkty pre naše najmenšie ratolesti. Naša pozornosť sa skôr ako na kvantitu, upriamuje na kvalitu produktov, ktoré pre Vás ponúkame

Adresa spoločnosti

Primitivo
Malý Šaris 576
08001 Presov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jozef Polák
Tel.: +421915334380
E-mail: poslať životopis